Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

LPG


reznaluki

Recommended Posts

:P Zdarec peugotáci. Tak sem se zrovna vrátil od autíčka. Taky mě pořád štvalo, že nevím kolik mám benzínu. Udělal sem to ještě jednodušeji. Našel sem si káblíky od plováku, jeden z nich napojil přes vypínač. Když je ručička na nule tak vypínač vypneš zapneš klíček a oranžová kontrolka začne blikat. Potom vypneš klíček přepneš vypínač a po zapnutí klíčku ukáže rafička stav benzínu v nárži. Jasně automatika pře relé je jěště lepší. Pokud to někomu pomůže budu rád. :D:roker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak ty, ale ja pulku nadrze ted v zime, kdy to natacim prumerne 2x denne na studeno, vyjedu za mesic. S benzinem bych si taky nedelal hlavu a bral cokoli. Mam v kanclu holku, co ma na Oktavce I 1.6 najeto na holanskym plnu AG 350 000km a nikdy neresila vubec nic. Zadny aditiva, zadny flashlube, proste ale lautr nic, skoro ani filtry kapalny a plynny faze...a auto je cca ok, motor zadnej problem. Zaklad je aspon 1/4 benzinu v nadrzi, at neodejde cerpadlo a nebrat plyn v JZD a podobne. Brat Vitogaz, Tomegas, Flaga a pod. Jednou za cas vymenit filtr plynny faze...Vic se s tim nemusi delat...
Ahoj,mam problem který by jsi mohl pořešit,když je teplota pod nulou tak motor těžko chytá,hádáse a nereaguje na plyn,po cca minutě vše funguje jak má,děkuju.mam 307SW 16v r.2005 LPG

[upravil dne 6/12/12 09:26 od hpavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od doby montáže jsem najel přes 6tis.km a spotřeba se pohybuje od 8,2 do 8,5 l. Zatím spokojenost. :cool: Dokonce se Jean nějak \"rozjezdil\", nebo maji na čerpačce nějakej vzteklej plyn :o ,když jsem jel koncem května na Moravu, jezdím přes Jemnici, Ivančice, . . . , tak mi to připadalo, že jsem všude nějakej moc rychlej. :D:D:D
Ahoja,mam 307 co ty a ze spotřebou se pohybuju 10,5-11L LPG,mužeš poradit jak se dostat nato co ty,jezdim dost šetrně ale žádný štreky,15km do práce a zpět a krátký pojezdy,dík.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:super Tak to máš hodně velkou spotřebu. Já sem měl teď spotřebu 6,5 l plynu + benzín na start a jízdu do zahřátí. Podle palubáku cca 6 až 7 l.

V létě spotřeba cca 7,5 l. A to jezdím stejně jak Ty 14 km do práce a zpět a mám SW. Chtělo by to návštěvu servisu a kontrolu plynu. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:super Tak to máš hodně velkou spotřebu. Já sem měl teď spotřebu 6,5 l plynu + benzín na start a jízdu do zahřátí. Podle palubáku cca 6 až 7 l.

V létě spotřeba cca 7,5 l. A to jezdím stejně jak Ty 14 km do práce a zpět a mám SW. Chtělo by to návštěvu servisu a kontrolu plynu. :myslim

nedával jsi jiný trysky třeba?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,mam problem který by jsi mohl pořešit,když je teplota pod nulou tak motor těžko chytá,hádáse a nereaguje na plyn,po cca minutě vše funguje jak má,děkuju.mam 307SW 16v r.2005 LPG

Tohle mi delal spatnej bezin. Kratkodobe pomohl injector cleaner, ale pak jsem vyjel benzin do dna a uz tankuju jen vervu100 (ma nizsi podil bioslozky). Od te doby mam klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,mam problem který by jsi mohl pořešit,když je teplota pod nulou tak motor těžko chytá,hádáse a nereaguje na plyn,po cca minutě vše funguje jak má,děkuju.mam 307SW 16v r.2005 LPG

Tohle mi delal spatnej bezin. Kratkodobe pomohl injector cleaner, ale pak jsem vyjel benzin do dna a uz tankuju jen vervu100 (ma nizsi podil bioslozky). Od te doby mam klid.

tankuju natural 95 u Benziny,tak nevím ale skusím,dik za radu.

[upravil dne 6/12/12 20:27 od hpavel]

[upravil dne 6/12/12 20:41 od hpavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od doby montáže jsem najel přes 6tis.km a spotřeba se pohybuje od 8,2 do 8,5 l. Zatím spokojenost. :cool: Dokonce se Jean nějak \"rozjezdil\", nebo maji na čerpačce nějakej vzteklej plyn :o ,když jsem jel koncem května na Moravu, jezdím přes Jemnici, Ivančice, . . . , tak mi to připadalo, že jsem všude nějakej moc rychlej. :D:D:D
Ahoja,mam 307 co ty a ze spotřebou se pohybuju 10,5-11L LPG,mužeš poradit jak se dostat nato co ty,jezdim dost šetrně ale žádný štreky,15km do práce a zpět a krátký pojezdy,dík.

Když se jezdí krátký trasy je spotřeba vyšší. Asi to chce pořádně seřídit. Můžu doporučit LPG \"U Pštrosa\". Je to u Rodvínova hned za JH směrem na Jarošov n/Nežárkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...