Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kde dáme putovný zraz?


pastorek

Recommended Posts

no ja navrh na lokalitu nemam,kedze si rad zajazdim po svk je mi jedno kde bude a preto som aj reagoval,nie preto,aby to niekto hned ofrflal :papa

nepodstatne rozoberanie podstatneho :bojim:D

nechcel som ta ofrflat:D

len som narážal na to že aj ja som to napísal, aj pastorek a tak.

reku aby nebolo 30príspevkov s návrhom na predbežnú účasť:D

ale inak by nebolo zle podebatovat aj o predbežnej účasti. čo vy na to???:D:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu vám do tej ohnivej debaty zasiahnem.

Zatiaľ to vyzerá že zraz by mohol byť na severe Slovenska. Navrhli ste pekné lokality. Čo sa týka predbežnej účasti, je vítané ak sa vyjadríte i k tomu. Zbytočne sa dohodneme na krásnej lokalite ak ochotných prísť bude desať.

Bola tu otázka na termín. Plánovaný je v polovici mája a upresniť sa dá až po dohode s personálom podniku do ktorého pôjdeme. Je možné že nami požadovaný termín bude obsadené a celá debata vyznie o ničom.

Mimochodom, Gaderská dolina sa mi celkom páči i na veľký letný zraz len cenovo vychádza na dvojnásobok Piešťan. Škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne ako marcel pise, vyberte nejake normalne miesto nech mozu prist aj rodinky s detmi alebo nech chalani co nechaju rodinku doma nemusia mat zabity cely den cestovanim. Mne osobne to je jedno, ja som slobodny, bezdetny takze ja dojdem aj do Vlckoviec :-P kebyze mam doma rodinku tak je pre mna aj 50km od domova daleko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...