Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vune do auta


v.mira

Recommended Posts

No ja sa prave uz chystam objednat a takto na slepo bez \"skusky\" sa neviem rozhodnut.Asi objednam obe :D Mal som vonave olejceky HYPNO101,ale velmi sa neosvedcili.Mal som aj plechovicku,kde bol ale gel a ten bol v rozpalenom aute na parkovisku za par dni fuc.

[upravil dne 22/5/12 21:08 od xpetrix]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som si to tu celé prečítal a dal na väčšinový názor – California višňa. Mangelka povedala \"jéééj, mňam to je ako tie cukríky za komunistov\" :)

No a ja sa nemôžem zbaviť dojmu, že mi to smrdí ako Diava :D

Zvyknem si hádam... Ja som skôr na citrusy a zelené jablko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Melón je dobrá vôňa, pripomínajúca melónovú hubba bubba nie je až tak intenzívna, ale krásne prevonia a dlho vydrží.

Moja najobľúbeniejša je:

Avalon Aplle Cider (Jablkový mušt) - vôňa pripomínajúca nápoj horúce jabĺčko, taká zmes škorice a jablka trošku do sladka.

http://www.caro-vone.sk/michalinocs/eshop/1-1-Vonave-plechovicky/1-2-California-Spillproof-Organic/5/16-Jablkovy-must

Višňa, Pedro a Balboa to sú zaručené pecky a voňajú intenzívne a dlho.:)

[upravil dne 7/3/12 19:12 od Michal666]

Toto zavana reklamou :P ,no suhlasim a podla webu a bydliska,krstneho mena dedukujem,ze asi Ty si osobne predajca,od ktoreho som to nakupil.Dakujem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pedro krasne rozvoniava,ale obavam sa,ze na nas autobus budu potrebne 2 plechovicky.Skoda,ze v tejto voni nie su aj palmy,ktore by som vzadu rozvesal.Vo voni cerstva bielizen su plechovicky+palmy,no nemam predstavu ako to moze voniat.Nikto to este nemal?:roll A skusal niekto aj Vent Clip palma?Lebo mne ta plechovicka \"putuje\" po podlahe.:nevim

[upravil dne 27/5/12 17:22 od xpetrix]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam original \"Federal Cars Peugeot\", stalo me to asi 15kc (kupoval jsem plastovou prichytku na calouneni kufru) :) nejakej cas to vonelo a tedka to tam mam jako stylovej interierovej doplnek :D kdyz by nekdo chtel, jsem si jisty, ze pokud si zajdete na recepci do FC na chodove, ze vam nektera z tech sympatickych pani urcite tenhle provoneny papirek daruje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten jsem tam taky už několikrát dostal a vždycky to dopadlo stejně, hodil jsem ho do koše. Vůbec mi to nevoní spíš mi to připadá že to nějak divně smrdí. Tak jestli máš zájem o jeden nerozbalený tak ti ho věnuju a můžeš mít dva stylové interiérové doplňky:D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...