Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Plastová lišta osvětlení SPZ a otevírání P 206 SW - sháním nutně


hrosak00

Recommended Posts

Moc prosím, nabořili mi zadní dveře a nemůžu splašit tu plastovou lištu v níž je osvětlení SPZ a páčky na spínače otevírání zadního čela a okna. Potřebuji jen plast a ty dva černé plastíky ovládající otevírání - světla i spínače přežily bez úhony. Prosím nemáte někdo? Je to na Peugeot 206 SW (combi) r.v. 2003 (stříbrná metalíza - ale beru do bude) Díky za pomoc. e-mail: hrosak00(at)seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale přesto se ještě nevzdávám. Pokud bude rozdíl pár korun tak koupím novou. Jenže v neoriginálních dílech to nemají a v originálech se obávám, že to bude stát majlant. Jinak Křelov to nemá, stejně tak nedvezí, Bystročice, Bílovec, Kopřivná i Holubice. Už jsem obvolal co se dá. A co se funkce týče, já potřebuju jen ten plast, všechno ostatní je funkční a vezmu ze starého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám nabořený celý zadek takže budeme stříkat dveře, nárazník a tento plastík - to už se v ceně ztratí. Jen se mi zdá, že když jsem sehnal celý dveře za trojku, vše ostatní přežilo - 1700 za kus plastu docela děs. Ale asi to tak je. Ještě posháním a když se nezadaří, přilezu k Pažoutu s prosíkem i peněženkou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...