Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

skučákova 508


skuci

Recommended Posts

Zdravím Vás clubáci :-)

tak jsem se před necelým týdnem stal majitelem Peugeota 508. Původně jsem měl namířeno úplně k jínému vozu a i jiné značky a jiného segmentu :-) ale osud tomu asi chtěl :-)

a tak po lehké kolizi s paní, která mě přehlídla a vyjela z vedlejší veškeré dosavadní zálohy a objednávky přišly v niveč a hledal jsem nanovo.

Až jsem jednoho krásného lednového odpoledne narazil na jednu 508. Byl to krasavec ale cenovka byla nad moje hranice ale nedalo mi to a tak jsem koukal dál a dál a dál... až jsem našel jednu hezkou předváděčku...

A tak je už doma :-)

Hodím jsem jen pár fotek, až bude teplejc, tak udělám více foto ;-)

post-40711-14109622508449_thumb.jpg

[upravil dne 2/3/13 22:38 od skuci]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tango C8: kombajna jsem nechtěl a vzhledem ke svému povolání se spíš hodí tenhle sedánek...

Mizlerek007: víc jich zatím nemám... ono hlavně teďko není co fotit, až bude více příležitostí budu nahazovat fotky apod... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mizlerek007: jj možný to je... akorát že potkávat lidi mezi houfama Peugeotů je hodně těžký... ale moje auto je hodně ojedinělý \"zatim\" teda a lidi spíš potkaj mě...

Tom_206: nejde o krásu ale o požadavky a praktičnost ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno mám k tomu origo 17\" ale chtěl jsem 18\" ale ty 17\" nemůžu prodat respektive nabídnul mi za něj jeden týpek 10tis. Tak sem mu řek, že se asi zbláznil, když na tom jsou obuty Michelinky a maj najeto cca 5tis. km takže skoro novej vzorek a nová stojí kolem 4tis. jedna :D takže asi tam zůstanou ty 17\"

post-40711-14109622509877_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle kola jsou fešný to se musí nechat... ale na to kolik já najezdim kilometrů a né po moc dobrej silnicích myslim že 18\" bude akorát... jinak jak si sem vložil takhle velkej obrázek :D

jinak co se týká barvy tak bílá je hezká ale nevyniknou chromový lišty, což je škoda... a černá je zase taková obyčejná a nevyniknou křivky... nejlepší je šedá, šedomodrá, béžová a bleděmodrá si myslim ;-)

[upravil dne 29/2/12 14:49 od skuci]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...