Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak jede Peugeot 106 - 1,0???


Mirek77

Recommended Posts

No co obcas jezdim se 106 1,5D, tak se s tim da jet i po dalnici, ale tech 130 uz je max, pak uz se to docela blbe ridi, je to holt lehky.... ale slaboch to podle me nebude, to auto je lehky, takze to utahne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako mam Ti ukazat felicii, ktera zere do 5 litru??? Hmm, to se bude hledat moooc spatne, ze?! To je prave duvot, proc jsem volil tak maly auto s tak malym motorem - spotreba!!!! Diesel by asi pro me moc nebyl - zas tak toho moc nenajezdim - cca 1700km/mesic a to jeste pri kratkych trasach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mirek77: Mám 106 taky. Sice 1,5D a tu novou verzi, ale nedám nani dopustit. Po dálnici v 5 lidech to přes 140 dostanu i se spotřebou do max 5,5 litru. Město okolo 6.

Ale, když se podíváš kolem sebe, dojdeš ke stejnému závěru jako já. Větší auto ti zaručí, že v případě bouračky si pro náhradní díly dojdeš po svejch. Příště jdu min do P405 nebo P406.

Najezdím přes 2tisíce měsíčně a dízlík se mi vyplatí. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Sirael:

Ma najetych nejakych 80tisic, r.v. 96, ma tmave modrou metlu, lity kola, 3dver, po prvni majitelce, udajne nebyl bourany (to zjistim zitra), pul roku zaruka, radio, vybava asi zadna a hlavne Manazer prodeje te prodejny je znamej a diky tomu nam slevil ze 120 na 115 tis. Jak se ti ta cena jevi??? Jen skoda, ze to neni alespon 1,1i, ale jen 1,0.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá celkem dobře. Tří dvéřovka v metle a s elektronama. Gut. Mě ta hračka stála 175tis + leasing :( Mělo to nalítáno 66tis. Ale ve výbavě mám rádio, elektro př.okna, immobilizer, dálkové ovl.

Však uvidíš, jak bude jezdit :D :D :D Dej vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...