Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrolka bezpečnostních pásu pípá i když na sedačkách nikdo nesedí


jduka

Recommended Posts

Zdravím,mám Peugeot 308 SW Combi.

Můj problém je v tom že mi za jízdy pípá kontrolka na zapnutí bezpečnostních pásu na zadních sedačkách i přes to že tam nikdo nesedí!Sedačky se střídaj a každou chvíli svítí jiná,nebo třeba všechny.Někdy se povede že to na chvíli přestane ale pak zas na novo.Nepomohlo ani že jsem pásy zapl,pípá to pořád.Máte na to někdo nějakej fígl?To pípání se po cestě fakt nedá :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to prosím dopadlo s těmipásy? Máme objednanou jetou 308 sw, ze závad to vypadá právě jen na hlášení a pípaní zadních pásů - což je opravdu nějaký renonc, protože pípání má být jen v předu, zadek má jen svítit. Jinak prodejce nabizí jako ideální řešení to celé odpojit, co Vy na to?

Po praktické stránce to jako problém nevidím, ale z principu bych byl radši aby vše bylo funkční...

HV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to prosím dopadlo s těmipásy? Máme objednanou jetou 308 sw, ze závad to vypadá právě jen na hlášení a pípaní zadních pásů - což je opravdu nějaký renonc, protože pípání má být jen v předu, zadek má jen svítit. Jinak prodejce nabizí jako ideální řešení to celé odpojit, co Vy na to?

Po praktické stránce to jako problém nevidím, ale z principu bych byl radši aby vše bylo funkční...

HV

Myslím, že se mýlíš, když se někdo odepne za jízdy vzadu, začne to taky pípat ... Já bych to neodpojoval ...

[upravil dne 2/3/12 17:32 od matii]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Tato zima uz mi leze na nervy vsade je vlhko vsetko sa rosi a zahmlieva a potom autu začína šibať:bojim Dnes sme sa boli lyzovat a z nicoho nic mi zacalo hned pipat zadne sedadlo kde mi sedela dcerka /inak 70km pipania je v celku na na palicu:D/ Skusil som vymenit sedadlo a nic pipanie neprestalo. Potom som doma experimentoval a zistil som toto ze ked na tom sedadle niekto sedi a priputa sa tak to pocas celej cesty pipa ako sibnute. A ked sa nepriputa tak je to ticho. Preco????? zeby tym vlhkom sa nieco pos...? teraz musim mat sedacku v strede alebo ju priputat o prostredne sedadlo ale to asi nebude dobry napad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a je v tom sedadle určitě vysílač? Nebude tam spíš smyčka, která se tou sponou uzavře a to pak bude indukčně detekováno ze snímače pod podlahou? Nedokážu si představit, kolik by to stálo, jak by se měnily baterky v sedadlech a ani jak by to rozlišovalo jednotlivá sedadla, kdyby se to mělo hlásit aktivním bezdrátem :bojim Nehledě na to, že spolehlivost by byla taky strašná.

Robo, zkus to, prosím, v tom servisu pořádně zjistit!:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...