Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Středová díra kol 205 GTI


JEHLIX

Recommended Posts

  • O 4 roky později...

Teoreticky se to dá vybrousit,ale já bych to nedělal už pro to,že Audi a Ford mají velké ET,tak že je lepší dát podložky protože se stejně potřebuješ dostat na ET které potřebuješ na puga...Já bych nic nebrousil,mě se to zdá jako docela prasečina:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 309GT

Teoreticky se to dá vybrousit,ale já bych to nedělal už pro to,že Audi a Ford mají velké ET,tak že je lepší dát podložky protože se stejně potřebuješ dostat na ET které potřebuješ na puga...Já bych nic nebrousil,mě se to zdá jako docela prasečina:myslim

jsem teď našel kola od momo super cena ale jsou roztečí 4x100, ET 38 a středovou díru maj 2x 57mm a 2x 60mm(vybroušenou.. ) bojím se toho že by dělali na 306 s podložkama na změnu rozteče neplechu :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 309ce jsem měl tyhle disky

http://www.peugeot-club.com/get_foto.php?file=club/jpg/824_6.jpg&preview=800&text=big

údajně prý také z 205 GTI a ty neměly žádnou středovou díru.

Šly i na 405ku - http://www.peugeot-club.com/get_foto.php?file=club/jpg/824_5.jpg&preview=800&text=big

[upravil dne 17/9/2009 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: GRiMx

jsem teď našel kola od momo super cena ale jsou roztečí 4x100, ET 38 a středovou díru maj 2x 57mm a 2x 60mm(vybroušenou.. ) bojím se toho že by dělali na 306 s podložkama na změnu rozteče neplechu :myslim

Nedělali,jen by jsi musel sehnat podložky se středovýma dírama na peugeot a pak to dohnat středícíma kroužkama (plastovýma,stojej pár korun...) Stejně to chce podložky minimálně 2cm když tam jsou 4 šrouby (potřebuješ je schovat) a 4 závity (aby to bylo dost dlouhý)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...