Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sbírka alkoholu-tipy na zajímavé kousky


Gabriel 307

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Nazdar chlapi, koukněte sem, mají tam v akci nějaký rumy:

http://www.zapakatel.cz/cs/praha/detail/id-6305--lahev-originalniho-karibskeho-rumu-appleton-jiz-od/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=praha

Až si někdy vzpomenu tak Vám vyfotím svoje Whisky, ale momentálně mám jen asi 6 kousků. Nějak mě nikdy nenapadlo si to fotit nebo evidovat. ale je zajímavé jak jsem se vlastně k pití Whisky dostal.

Najednou mi začali známí dávat k narozeninám Whisku různých značek a kvalit. Vždy jsem poděkoval a odložil to, protože to přece nepiju. No když jsem jich měl doma už asi 8 kousků, tak mi to nedalo a jednou jsem se zeptal cím jsem si to vlastně zasloužil, že jsem dostal takové pití. Bylo mi řečeno, že prostě vypadám na to, že piju Whisku. No tak jsem to ochutnal a bylo to takový rozpačitý, no nic moc, ale pak jsem ochutnal druhou a další ... No a od té doby to piju. Nejsem žádnej znalec ani sběratel, prostě si občas něco koupím, neco dostanu, vůbec tomu nerozumím, ale chutná mi to :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vždy jsem chtěl nějakou exotiku s ještěrkou,štírem,hadem....:(

Takovou exotiku jsem před lety kupoval v Gastro Stelle a jmenovalo se to tuším Digekko (byl to nějakej bylinnej likér v kterým plaval gekon). Jestli to ale pořád mají netuším, nicméně do Kokořína klidně zjistím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zbírám jen napoleony mám jich tu asi 16 flašek ale dlouho se tu vždy neohřejou :D
Ja tu mam jednoho, taky nijak dlouho nevydrží, stojej za prd, člověk aby furt kupoval nový a nový:D:D:D

Nazdar chlapi, koukněte sem, mají tam v akci nějaký rumy:

http://www.zapakatel.cz/cs/praha/detail/id-6305--lahev-originalniho-karibskeho-rumu-appleton-jiz-od/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=praha

Až si někdy vzpomenu tak Vám vyfotím svoje Whisky, ale momentálně mám jen asi 6 kousků. Nějak mě nikdy nenapadlo si to fotit nebo evidovat. ale je zajímavé jak jsem se vlastně k pití Whisky dostal.

Najednou mi začali známí dávat k narozeninám Whisku různých značek a kvalit. Vždy jsem poděkoval a odložil to, protože to přece nepiju. No když jsem jich měl doma už asi 8 kousků, tak mi to nedalo a jednou jsem se zeptal cím jsem si to vlastně zasloužil, že jsem dostal takové pití. Bylo mi řečeno, že prostě vypadám na to, že piju Whisku. No tak jsem to ochutnal a bylo to takový rozpačitý, no nic moc, ale pak jsem ochutnal druhou a další ... No a od té doby to piju. Nejsem žádnej znalec ani sběratel, prostě si občas něco koupím, neco dostanu, vůbec tomu nerozumím, ale chutná mi to :roker

Jooo, to jsme na tom stejně, mě to taky chutná:D:D:D Jenom to není Whisky ale Brandy a Cognac a Kvalitní dobrej GIN:D

Medvěd: když dovezeš Karibský rum Appleton V/X z Bigbadjohnovýho odkazu tak ho beru:D

[upravil dne 23/5/12 23:18 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 6 měsíců později...
  • O 5 týdnů později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...