Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak zjistit majitele telefoního čísla?


Sagic

Recommended Posts

1. U operátora nezistíš, kto to je. Zistíš akurát tel. číslo, pokial by volal s cliru ... Ale to nie je tvoj prípad. Dá sa to zistit, ake tam máš nejakého známeho, totižto každý aj posledný predajca ... Dá sa to často aj uplatiť, prípadne keď holka tam nejakej \"babe\" predajkyni povie svoj príbeh, tak by mohla povedať :) Ale to samozrejme záleží len na tej osobe, oficiálne to nejde.

2. Operátor nemôže blokovať dané číslo, resp. jeho dovolatelnosť, resp. bez nejakeho zakonneho rozhodnutia mu nemoze zakázať, aby sa na to číslo dovolal.

3. Každý \"chytrí\" telefón, android, IOS, symbian, má aplikáciu, ako blacklist ... Dokonca to uz mali v zakalde aj niektore nemudre telefony. Po pridani určiteho čisla do zoznamu, sa uzivatelovi bude stale \"zdať\" že máš obsadené :) Toto ale funguje len dovtedy, kým si daný človek neaktivuje Clir

4. Určite keby nepomohlo nič, tak policia, od toho tu preda je :) Ale zase, nečakajte žiadnu velku akciu, takže po oznameni sa to bude aj tak nejaky čas vliecť ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju pár inzerátů typu: Prodám Škoda Octavia TDI, r.v. 2011 cena při rychlém jednání 199 tis. a zmíněné telefonní číslo ;)

Vynikajuci napad :)

Ale skorej ako škoda octavia, stačí napísať niekde do nejakeho erotickeho chatu nebo zoznamky inzerát, ktorý bude sám o sobe lákavý :):D

Nech si uzije tiež tých prasáckych SMS :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lubko: Můžeš alespoň na N900 dát do blacklistu i CLIR. Odpadnou všechny ty rádoby hovory na \"slevy\" od různých operátorů, promotérů a jiných otravných elementů :D

Bohužel (a to nechtějte zažít) ze skrytého čísla volají i chlupatý, tak aby si pro vás nepřijeli, že jim neberete telefon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lubko: Můžeš alespoň na N900 dát do blacklistu i CLIR. Odpadnou všechny ty rádoby hovory na \"slevy\" od různých operátorů, promotérů a jiných otravných elementů :D

Bohužel (a to nechtějte zažít) ze skrytého čísla volají i chlupatý, tak aby si pro vás nepřijeli, že jim neberete telefon

No jasne, takato moznost je, ale kezde mi raz za cas niekto s cliru zavola, tak som ju ani nebral ako moznosť :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebo hodit cislo sem a zavolame mu z casu na cas.

Nebude mit myslim ani chvili klid........:D:D

Když já bych radši, aby si nespojil kámošku s tím, že ho někdo najednou otravuje, kdo ví, co je to za magora. Proto jsem chtěl zjistit co nejvíc a pak na něj vysypat tak pane Ten a Ten, bydlištěm Tam a Tam, dejte si laskavě pohov..

Zítra ji navrhnu tu PČR, ale nejsem si jistej, že se tím budou zabývat. Vždyť kolikrát někdo někomu přímo vyhrožuje a řeknou že s tím nejde nic dělat.. Tím se nechci dotknout nikoho z řad PČR ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pčr s tím nic neudělá řeknou za prvé si změnit číslo! A kdyby ten dotyčný znovu vyhledával a zjišťoval kontakt na danou osobu pak už je to trestný čin! Měl jsem stejný případ u mojí přítelkyně. A nebo jinak si ho najít a dát mu vysvětlení:bacha:bacha:bacha ,ale v tomto případě pozor na ublížení na zdraví :D:D

[upravil dne 21/2/12 19:52 od Jitka+Jirka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když jsem podobnou situaci řešil já tak mi s tím nepomohl nikdo. Nicméně tehdy neplatil paragraf o stalkingu. Když to dorostlo gigantických rozměrů ( začal obtěžovat i moje okolí, rodinu, zaměstnavatele... ) tak jsem to rázně ukončil, ale to nedoporučuju :D

[upravil dne 21/2/12 19:55 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tátu takhle taky otravoval jeden debil. když mu volal spět tak mu to ohlásilo že volá do O2, tak sem vzal telefon, skryl číslo, protože alespoň m tak operátor volá(l) a dělal že sem operátor a že vyhrál bezplatně poukazku na služby O2 v jistý hodnotě. A že potřebuju kontaktní údaje abych mu je mohl zaslat na adresu trvalého bydliště. Když mi to řek tak sem na něj vylít s tím o co se jedná a od tý doby je klid...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...