Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování....


Recommended Posts

Mně se líbila ta hláška, kterou pronesl Scratch při vyhlašování výsledků orienťáku...\"Foxman, který má na fóru jen dva příspěvky a které ani nepsal sám\"... :D Ale musím souhlasit, že zábava byla na jiném levelu, než na ostatních srazech. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Děkuji pořadatelům za zvládnutou organizaci, jsem rád, že jsem mohl pomoci jak s účastí iOna tak s hudebním kraválem, bylo to moc fajn hlavně díky lidem, ktřeří přijeli, a ten sraz vytvořili ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně i ja se přidavám kpodekování všem co dorazyli a udelali super zabavu a hlavně podekovaní je spoluorganyzatorům :super:potlesk:potlesk bez kterých by se tento sraz asi nekonal nebudu tady menovat osobně ale ještě jednou moc díky a těším se na příští sraz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem hned v neděli napsal poděkování do jiného vlákna, no ať je to na jednom místě, když Přema založil toto vlákno tak to sem dám:

Tak jsem doma :) Všem moc děkuju za krásný klouzání, velký dík patří hlavně organizátorům za perfektně připravený sraz a spoustu zábavy, kterou nám zajistili (čtyřkolka, skůtr, kouzelník ....). Velké díky taky navigátorovi Milanovi+ a všem ostatním taky za super atmosféru. Už teď se moc těším na Kokořín :papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opožděně musim taky za celou část naší rodiny, která se srazu zúčastnila poděkovat za vydařenou organizaci...

Lokalita SUPER

Místo SUPER

Obsluha FAJN

Pořadatelé SUPER

Sněhu DOSTATEK

Čtyřkolka a Skůtr LUXUS

Počasí UCHÁZEJÍCÍ

Rád jsem po dlouhý době viděl starý tváře a nový poznal...

Takže díky a jestli mi rupne v kouli a bude čas, tak se uvidíme na jarním na Kokořínsku ... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...