Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

WIP Nav Plus


Danilo

Recommended Posts

Nesetkali jste se někdo s tím, že by se vám u aktualizace FW v RT6 zaseknula u položky Check BootRom version...? Mně se to podařilo, zobrazí se to na displeji a po 15 minutách to watchdog sestřelí, restartuje RT6 a pak to následuje znova a já teď nevím jak z toho ven :-/. Stalo se mi to při upgrade z 2.37 na 2.86. Protože už mě štvalo, že 2.37 zobrazuje místo diakritiky otazníky. 

B0D61751-50F7-47E7-B9A5-0E4041747086.jpeg

Upraveno uživatelem Boym
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi stalo něco podobného. Nakonec jsem to posílal do STB Servis. Stálo mě to tuším 4500kč. Od té doby do toho nevrtám a ani mapy neaktualizuji, neboť jsem se bavil s technikem z STB Servisu a řekl mi, že se to může stát i při aktualizaci map. Sice je to prý méně časté, ale je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 2. 2019 at 20:41, TomasARN napsal:

Auto muso pripojit na gianostiku a dat poziadavku do francuzska a cakat, kym to spracuju.

Na rt6 verziu rneg zistis takto

 

Nevím, jestli až do Francie, mě to udělali za půl hodiny, stálo mě to 500kč a byl jsem u toho. Technik vzal notebook, píchl ho do auta na diagnostický konektor a přes wifi připojil notebook na internet. Pak zavolal do Peugeotu Praha že už, pražský technik se dálkově připojil na ten notebook a nahrál to tam. Pak mi ještě udělali kalibraci.

Ptal jsem se, že proč jsou kolem toho takové brikule, prý za to mohou frantíci. Dříve to prý mohl dělat každý Peugeot servis, ale pak všem vzali na to práva a nechali je jen tomu pražskému. Takže se to teď dělá takto. Problém je, že ten pražský technik s tím oprávněním je furt někde odjetý, takže se to musí domluvit na přesný termín.

Upraveno uživatelem MJSytic
citace prosím bez obrázků/videí
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, TomasARN napsal:

Co som sa docital na zahranicnych strankach, tak toto je zavada urcitych serii RT6, cize ti ani tak nie je spojene s aktualizaciou, ako vadou RT6, aktualizacia to moze iba urychlit

Ano, tak nějak to říkal i ten servisman, takže od té doby do toho nic nenahrávám. Jestli občas navigace ukazuje, že jedu po poli, to mě nevadí. Daleko víc mě vadí, že to nenaviguje přímo na číslo popisné. Takže stále musím mít i navigaci v mobilu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V 3. 4. 2019 at 21:55, Boym napsal:

Nesetkali jste se někdo s tím, že by se vám u aktualizace FW v RT6 zaseknula u položky Check BootRom version...? Mně se to podařilo, zobrazí se to na displeji a po 15 minutách to watchdog sestřelí, restartuje RT6 a pak to následuje znova a já teď nevím jak z toho ven :-/. Stalo se mi to při upgrade z 2.37 na 2.86. Protože už mě štvalo, že 2.37 zobrazuje místo diakritiky otazníky. 

 

Rádio jsem nakonec minulé úterý poslal do zmiňovaného servisu a v pondělí mi dorazilo zpět opravené, cena lehce přes 4 tisíce. V rádiu aktuální FW 2.86.

Konečně mám v seznamu diakritiku místo otazníků :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

zdravím vás všechny. v 508 Gt z roku 11 mám verzi Software Rneg 2.07 C11, asi od výroby. chtěl bych přehrát ale jak si tak pročítám fóra někde píšou že max. 2.31 a někde píšou že 2.86.jak zjistím jakou verzi můžu do auta nahrát? +návod kdyby někdo měl bych bych moc vděčný. Peug 508 Gt 2.2 hdi 2011.Je to Smeg že ano? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to na nějaký servis prdim. Olfin Car Hradec Králové řeší objednáním CD/usb/sd karty za 3500.🤣 to asi spadli z višně. 🤣 takže poprosím zda-li někdo ví jestli můžu nahrát 2.86 nebo pouze 2.31?v autě je pouze USB a CD ale servis mi nabízí sd kartu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...