Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

WIP Nav Plus


Danilo

Recommended Posts

Jak jsem slíbil :D Byl jsem v Peugeot Kopecký v Praze, nahrátí češtiny 973 Kč i s Dph. Kdo bych těl tak není problém ale chtějí přistavit auto v 8.00 hod ráno a mít ho tam celé dopoledne, člověk který to odklikne tam není celý den a musí tam dojet. ( na mě se připravil, dojel jsem tam na 10hod a v 11.30 jsem přebíral auto )

Poznatky : Mluví to a píše to česky :D Dokonce už tam mám i položku na aktivaci - deaktivaci automatické ruční brzdy po zhasnutí motoru. Dále se mi tam objevila nějaká položka kterou nechápu a navíc při stisknutí tlačítka CHECK se na středovém displeji  ukázalo autíčko s kolama , teď se to autíčko objeví na velkém displeji navi ( na zimákách nemám čidla tak je to s chybou ) Nic dalšího jsem neobjevil.

 

IMG_20190221_140937.jpg

IMG_20190221_141222_1CS.jpg

IMG_20190221_173852.jpg

IMG_20190221_141147.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak je tam 4wd baterie autíčko a kontrolka elektroniky . Tu položku jsem tam neměl

edit: na verzi jsem se neproklikal , zítra bude víc času mrknu

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuhle obrazovku tam má tuším Hybrid. Když je to aktivní, tak tam jsou mezi ikonkami šipky a zobrazuje to, v jakém režimu se momentálně nacházíš. Ale ruku do ohně za to nedám. Už je to nějaký pátek, co jsem s RXH jezdil ;) 

Na ten FW mrkni. Třeba se dozvíme, že je nějaká nová verze :mrk 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davidak, ty mas rok vyroby 2014? Ked som hladal servis, kde mi nahraju Cestinu, tak mi vsade povedali, ze pre rocniky 2014 a vyssie to vedia, ale pre nižší rocnik uz bol problem, aj ked to skusali, cestinu tam nedostali. Nakoniec mi to spravil jeden chalan v Peugeote, ktory to vedel obist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano mam rok 2014 , čekali na nějakýho chlapa kterej pořád někde jezdí ( cizina a pod ..) čekal jsem od 11. února než byl schopen dorazit. Nevím jak to dělal nebyl jsem u toho.

Jinak nevím jak zjistit tu verzi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, TomasARN napsal:

Davidak, ty mas rok vyroby 2014? Ked som hladal servis, kde mi nahraju Cestinu, tak mi vsade povedali, ze pre rocniky 2014 a vyssie to vedia, ale pre nižší rocnik uz bol problem, aj ked to skusali, cestinu tam nedostali. Nakoniec mi to spravil jeden chalan v Peugeote, ktory to vedel obist

A kde si ji nakonec našel??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má sice rok 2014, ale ještě starý model s RT6. Takže je to stejný postup, jako pro všechny staré modely 2010-2014. Trvá to dlouho, protože se musí domluvit s frantikama, aby byli online a odklepli na druhém konci ten upgrade.

Pro faceliftové modely s dotykovou verzí už je čeština součástí FW, tak se tam dá dotlačit offline.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je škoda. To je ta poslední známá verze. Vypadá to teda, že tam foukli SW budíku pro Hybrid, nebo je to nějaká poslední uni verze :myslim

Každopádně, já sledovaní tlaku mám a po "check" je první info o tlaku, pak je info o servisu a nakonec výpis závad, nebo tak nějak ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...