Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

WIP Nav Plus


Danilo

Recommended Posts

Jestli to chápu správně, tak kalibrace se dělá nějak online, takže to umí jen autorizovaný servis, který je připojený na data Peugeotu.

Měl jsem taky problém s echem, požádal jsem o kalibraci a v servisu hned věděli a udělali to (AV CAR Praha Veleslavín).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Zdravíčko, má tu někdo zkušenosti s nahrátím CZ překladu do RT6 a mluvené CZ slovo v mapách? Mohl bych to zadat firmě, ale proč dávat firmě tak nehorázné peníze, když to může umět tady někdo a stát to bude třeba polovinu méně, nemám problém kamkoliv dojet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peugeot v praze( musel bych zapátrat kterej) mi řekl 1500kč tak jsem jel tady do Litoměřic a tam mi řekli 4500kč. Momentálně mě to netrápí tak jsem nejel ani do Prahy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu si myslíte, že bod č.1 v pravidlech fóra je na prvním místě jen tak ze srandy? :roll
Jak dostat CZ oficiálně do 508 se tu řešilo (a dokonce je to v tomto tématu) už v roce 2014! Zde popis procesu:

Z toho vyplývá, že každý autorizovaný servis by měl být schopen tohle nastavit. Jen je třeba je obvolat a dohodnout se tam, kde jsou schopní a ochotní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravidla jsou pravidla to je jasné , ale nadruhou stranu doba pokročila a za ty  roky ( od roku 2014 ) se mohlo spousta věcí změnit . Tak že není na škodu se zeptat zda se něco nezměnilo , protože dle Ústeckého peugeotu to niky nešlo a ani nepůjde ( ani za peníze ) olej vpřevodovce se v žádném případě nemění a výpušťák do olej vany trvalo objednat 20 minut :D

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by se někdo zeptal, zda se v tomto směru něco nezměnilo, tak bych takhle nereagoval ;) Ano, to je bohužel smutná realita. Proto jsem psal, že je třeba obvolat a najít schopného a hlavně ochotného servisáka/technika, kterému nebude vadit ztráta času se starou pixlou :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, vlákno jsem pročítal a díky tomu i kontaktoval jednoho z fóra, ale opravdu z roku 2014 se mohlo hodně změnit a není na škodu oživit vlákno, nehledě na to, že to klidně za tu dobu může umět někdo mimo Peugeot a nesnažit se na takové banlitě vydělávat. Já osobně to umět a mít na to prostředky, tak si vezmu 2 stovky za práci na pivko. Už jsem pomohl i jinak a nic jsem za to nechtěl co se týče nějaké opravy, nebo instalaci, nespadl jsem do kroužku vydělávat na všem a na každým...... Tak proto ten dotaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...