Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

WIP Nav Plus


Danilo

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Zdravím,

již delší dobu mi při poslechu rádia nefunguje funkce TA (automatické přepnutí na stanici která právě vysílá dopravní zpravodajství).  Dříve mi to fungovalo bez problémů. Pokud zrovna poslouchám Radiožurnál a vysílá se dopravní zpravodajství tak se funkce TA aktivuje a objeví se nápis na obrazovce. Jakmile ale mám naladěnou jinou stanici tak se na Radiožurnál ani na jinou stanici právě vysílající dopravní zpravodajství radio nepřeladí. Zkoušel jsem funkci TA zapnout a vypnout a nepomohlo to. Jinak v dopravní textové zprávy mi do navigace chodí . Nemáte někdo stejný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, vždy mi to fungovalo tak, že když jsem poslouchal např. Mp3, tak to stoplo přehrávání a zapnulo dopravní hlášení. Že by to přeladilo na jinou stanici, to ne :myslim

Nemusí k tomu být ještě aktivní TP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V 3. 12. 2015 at 20:36, Milhaus65 napsal:

Jen přes diagnostiku, stahuje se ze serveru PSA soubor na VIN.

Echo to odstraní, nastaví hlasitost hovoru, park. senzorů na správnou uroveň.

Vrátí to DRM do map.

Atd.

Mám rovnaký problém že mám ozvenu ked telefonujem. Dnes som bol v lion car v Banskej Bystrici a vraj sa dá len prehratim softu alebo výmenou mikrofonu. Jestvuje nejaká rada ako to odstrániť? Vďaka za odpovede alebo rady. Momentálne tam mám SW Version.-unit RNEG2.86.B1. Auto Peugeot 508SW. VIN VF38ERHH8DL049319

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Pokud to strčí do NAVI a zeptá se ho to na licenci, tak je to cajk a musí to frčet ;)  Nikdy jsem s tím neměl problém. Používám stejný balík, jak pro nedotykovou RT6, tak pro starší dotykáče (ne verze TT) v 308, 208 a pod ;) 
Jediné, v čem by mohl být problém je tohle:
IMPORTANT:
To identify the software version of the navigation system, follow this procedure: 
•         Press and hold (for 5 seconds) the 'SRC' key on the left touch screen.
•         Select: System version.
View the version of the displayed software and use the compatible update according to the following versions:-
•         For version 3.x, 4.x or 5.x: Touchscreen 7' (SMEG+) Europe 
•         For a 6x version: Touchscreen 7' with Mirror Screen (SMEG + iV2) Europe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...