Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

WIP Nav Plus


Danilo

Recommended Posts

Upgrade v pohodě. Mapa je tedy 2015/2016 2ed ;) S aktuálností si iluze nedělám. Jen je škoda, když jsou podklady od HERE, že je tam tak dlouhá prodleva do vydání. Mám HERE v Nokii a nové mapy jsou ke stažení každou chvíli :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zdravím.

 

Som cerstvym majitelom 508SW. Aktualne mam verziu RT6 2.21.A.1, dnes sa mi bez problemov podarilo aktualizovat mapy pre NortEastEurope (2016-1), nepredpokladam problemy ani pri inych mapach.

Moja otazka je, ci mi vie niekto povedat rozdiely medzi verziou RT6 2.21 a 2.86. Rozmyslam ci sa mi to oplati menit, kedze po zmene by som pravdepodobne musel navstivit servis kvoli konfiguracnemu suboru. Aktualne to mam v cestine, hlasovu navigaciu neriesim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Bol som v Peugeot servise dat si nahrat novy soft. Ta ozvena pri telefonovani mi tam zostala. Ked som im to reklamoval...vraj to zavisi aj od mobilu. Tak neviem. Ohladom kalibracie netusili co s nou. Nejaky navod ako ich mam nasmerovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Ahoj, zajímalo by mě zda už je nějaká aktualizace Diagboxu, kde by byly už zpřístupněny položky nutné pro zapnutí češtiny? Jde mi o to, zda to jsou schopný zvládnout i v neautorizovaném servisu s příslušnou diagnostikou. Zda mohu aktualizovat sw na 2.86 a zda pak půjde čeština zapnout ;) Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:myslim to je zaujímavá myšlienka, ja nemám úplne poslednú verziu diagboxu,lebo sa chovala zvláštne, tak som dal nejakú pred-pred-poslednú a v nej som síce aktivoval výber jazyka v NAV ale keď vyberem češtinu tak sa nič nestane,nieje to ešte korektne povolené. Možno predsa skúsim doinštalovať poslednú verziu a skúsim tam :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zdravím Vás všechny. 

 

Vyskočila mi na navigaci v mojí 508čce, že je pro navigaci vydaná aktualizace a že mám kontaktovat autorizovaný servis. :) to jsem udělal a bylo mi řečeno, ano víme o tom, můžete přijet koupíte si CD za 5600Kč a my Vám to pak přehrajeme :D

 

Tak se ptám, umí mi někdo z okolí Ostravska pomoct? Případně i čechy, jezdím pravidelně na služebky do Prahy, teď i Strakonice, tak bych se mohl k někomu když tak zastavit.

 

Díky za rady a tipy :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to nevím jakým způsobem se to ta navigace dozvěděla.

 

kolega má teorii, že Peugeot zaplatil googlu a když se spáruješ přes bluetooth tak to google pozná a kopne info do auta. :D  Blbost co?  :D

20161006_073655.jpg

Upraveno uživatelem Jered
vložení fotografie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...