Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

WIP Nav Plus


Danilo

Recommended Posts

Verze systemu jsou ze 2 zdrojů, origo plná verze , která přijde jako náhradní díl.

druhá přijde z technické podpory, když se řeší konkretní problemy z Navi, a tyto verze mají vetšinou DRM-OFF a nikdo neví co vše je jinak od ostré verze. Protože od verze 2.80 nefunguje Calc, Vyhodí to - porušení ochrany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ktera verze 2.86 je ta ostra? Je to 2.86.B.1? Mam ji taky stahnutou z GPS fora a nahranou v mém Expertu v RT6.

Funguje celkem bez problemu, mam s ni jen jeden drobny problem - kdyz jsem aktivoval mirascriptem graficke zobrazeni tlaku pneu a teplot motoru, zobrazuje mi diagnostika RT6 vsechny pneu OK, ale to zobrazovala i v situaci, kdy jsem mel defekt (ale kontrolka tlaku pneu na pristrojovce spravne pri defektu svitila).

Jinak verze 2.86.B.1 funguje v pohode.

Upraveno uživatelem honekr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem dnes mrknul, jak jsem na tom a auto tvrdí, že má SW verzi RNEG2.86.B.1. Takže přepokládám, že to je ta nejaktuálnější :myslim Bohužel mapy mi to ukazuje 2011/2012 1ed.

Takže to by chtělo upgrade. Má cenu zkoušet tam natlačit ty stažený 2/2015, nebo se o to nemám raději ani pokoušet, vzhledem k tomu, že to pak stejně nepůjde aktivovat? :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, díky, už jsem se tím směrem vydal ;) Snad to zítra proběhne podle plánu a update proběhne bez problémů :)

 

EDIT: Tak hlásím, že se zadařilo. Sice jsem netrefil mapu s CZ, ale když šla jedna, tak půjdou určitě všechny :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tady někdo od Ostravy, kdo by mi případně přehrál software a aktualizoval mapy, popřípadě zapnul grafické zobrazování tlaku pneu a teploty motoru za nějakou úplatu? Jak to tady pročítám celkem se mi do toho nechce :), není to jak u 407čky vložit CD 2x potvrdit a vše se udělalo samo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je pravda, že poznámka "* Map data collected by HERE at the Q4/14." působí poněkud smutně v zhledem k těm cenám, co za to chtějí :( Na druhou stranu krůháč nebo křižovatka asi nějaký zásadní problém není. Horší je, když tam chybí, nebo přebývá silnice, případně nájezdy apod. :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, pročetl jsem posledních několik stránek, ale nenašel jsem to tu. Chci aktualizovat mapy, ty koupím, to není problém, ale taky chci aktualizovat FW v RT6 a to zejména kvůli diakritice. Když jsem volal do autorizovaného servisu, kolik za to chtějí, bylo mi řečeno, že neví, jestli to mohou zaktualizovat, že připojí auto na diagnostiku a uvidí, jestli se z Francie stáhne něco nového, nebo ne .. takže jsem se vlastně nic nedozvěděl. Jak znám místní servis, jediné, co dokáží nakonec je vyfakturovat změnu něčeho, co nepůjde.

Jsem v zásadě technicky i softwarově nadaný člověk, ale opravdu nemám chuť začít "od začátku". Nemá tu někdo aktualizační data a rozumný popis, co mám udělat, abych to mohl zaktualizovat?

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, potreboval by som niekoho okolie BB kto by bol ochotny prehrat software aby som mal cz jazyk a nahodit nove mapy. Ide o peugeot 508sw 2012 asi je tam verzia softu 2.1 co som pozeral. Bol by niekto ochotny sa na to pozriet? Dakujem

Upraveno uživatelem dzuro358
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahojte.. do mojej rodiny Peugeot včera pribudla 508...

keďže jazyky nie su moja silna stránka (a presvedčil som sa o tom už pri RT3 v P-407), prvá vec, ktorú som skontroloval, je jazyk rádia (keďže RT3 som začal rozumieť a objavil som množstvo funkcii až po dohratí slovenčiny).

žiaľ v rádiu mám mam ešte SW RNEG 2.21.A.1, ktorý nedisponuje češtinou (vyššie verzie vraj áno).

po prečítaní tohto vlákna mám ale obavy a zopár otázok:

1) ktorá verzia SW je najlepšia (obsahuje češtinu)

2) ak mám SW 2.21.A.1, update napríklad na 2.86B (mám už stiahnutý) urobím sám? alebo potrebujem navštíviť servis kvôli tej kalibrácii (o ktorej som sa tu dočítal)

 

Ďakujem ​

Upraveno uživatelem alihen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes som volal do P-servisu. update SW na 2.86 mi vedia urobiť, no citujem "bez záruky, že pôjde čeština" (tak sa vraj vyjadril elektrikar).

viete mi niekto popísať krátky a jednoduchý návod, ako by som navigoval mechanika na aktiváciu češtiny?

ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

měl jsem SW Version RNEG 2.1.G.5 (auto z února 2012) a od jara 2015 se mi přestalo dařit updatovat nové mapy.

Každý pokus o aktualizaci ztroskotal po cca 4 minutách.

Podle doporučení z tohoto fóra jsem včera nainstaloval SW 2.86.

A dnes tam již mám mapu NW of Eastern Europe HERE 2015/2016.

Zřejmě to bylo skutečně tím starším SW.

Očekával jsem, že s novou verzí SW bude nutná aktivace map, ale zatím jsem to nepotřeboval.

Obával jsem se, že bude nutná kalibrace, ale zatím jsem nepozoroval žádné potíže.

Příjde nějaké překvapení?

 

Velice děkuji za Vaši podporu.

 

Vilém

Upraveno uživatelem vkolo11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

minulý týden jsme si přivezli novou 508 SW GT z roku 2011. Určitě se s vámi pak podělím, zatím jsme nadšeni :-) Jen na autě řeším pár detailů a jedním z nich je update navi a nové mapy.

 

Soft tam nikdo asi nikdy neaktualizoval, máme tam verzi 2.07. Tu aktualizaci zvládnu, už jsem stáhnul verzi 2.86, jen se mi pak nechce do Peugeotu na kalibraci a napadlo mě, že bych to mohl aspoň vyzkoušet svépomocí :-)

 

Mohl byste prosím někdo, kdo máte 508 GT s JBL se správnou (updatovanou) konfigurací spustit skript "RT6_USERCOM.CMD " a poslat mi soubory, které se vám nakopírují na flešku? Už jsem si o tom psal i s Mirou, který ty skripty napsal, a mělo by to šlapat po změně VINu i s konfigurací z jiného auta, žádné další konfigurační soubory by tam být neměly, tak uvidíme :-)

 

Každopádně bych pak dal vědět a mohlo by to pomoci i ostatním lidem, co by chtěli updatovat soft v RT6.

 

Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý deň

Od budúceho týždňa som vlastníkom p508 sw 2011 a mal by som otázku ohľadne updatetu fw 2.0.7 na najnovší a potom na nové mapy.

Už pár študujem toto fórum o všelijakých návodoch, tipoch a trikoch ako na toto auta a navigáciu.

Včera som volal do servisu ohľadne info a ceny o nahratí nakoľko som sa dočítal ze sa doporučuje kalibrácia po nahratí z tak starého fw ako je moje. v servise mi hovoril ze aby som tam auto nechal lebo update sa musí robiť ak teplota motora do 30C :aut:o . Tak uvažujem na tom ze si to spravím svojpomocne a ak výsledok nebude podla mojich predstav.

Preto by som Vás skúsenejších žiadal o radu či sa niečo môže pokašlať alebo to mám skúsiť.

 

ďakujem

Upraveno uživatelem Tiborkul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...