Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

WIP Nav Plus


Danilo

Recommended Posts

A nezkoušel si se zeptat toho prodejce v ČR, co jsi dával odkaz? Je divný, že by to nabízeli, když by hrozily takový problémy.

A tady to nabízej i s montáží.:myslim

Sakra, už jsem se těšil, až to namontuješ a dáš reference.:grr

To je mizérie.:bacha:(:fnuk

[upravil dne 9/5/12 18:23 od pkr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden řekne ,že problémy nebudou a druhý abych si to raději rozmyslel. Já se taky těšil jak malý Jarda, ale dal jsem na radu známého ,než na někoho koho neznám a který má z toho pouze zisk. Jezdit potom co chvíli do servisu k vůli elektronice se mi moc nechce. Nemusel by být možná žádný problém , ale zatím to nikdo nezkusil . Ani v cizině (forum)jsem nic nenašel , že by to už někdo měl . Strašně mě to naštvalo ,ale raději budu jezdit ,než stát v servise a ještě k tomu za velký peníz , protože by padla záruka . Asi začnu zase zjišťovat,jak dostat video a jiné mapy dovnitř . Nevím,jestli je třeba nový SW nebo je třeba vyměnit celý HV neví to nějaký odborník co se v tom vyzná ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je jednoduché. Žádný značkový servis přece nedoporučí instalaci neoriginálních popř. neschválených dílů, byť by bez problémů fungovaly. Jednak by se tím připravovali o kšefty a jednak se tím kryjí v případě nějakých problémů. Každopádně elektronika v Peugeotech je docela citlivá a asi bych neriskoval případnou ztrátu záruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mike 407 : já vím , ale když budu chtít v autě třeba video nebo televizi , tak bych měl 508 prodat a koupit jiné auto :)?

Musí být nějaký fígl , jak to změnit . Ale zatím na to nikdo nepřišel , a nebo má strach do toho vrtat :bojim. Vám RT3 přehrává video a TV ? Kromě Wip Com 3D je myslím ta RT 3 druhá nejlepší .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar... takové zařízení existuje, ale zatím je to docela drahá sranda:

http://www.store.ampire.de/Multimedia/Multimedia-Interfaces-OEM-Integration/-for-PEUGEOT/v-LiNK-2-video-RVC-RGB-input-BMW-CCC-10pin.htm?shop=ampire_en&SessionId=&a=article&ProdNr=VL2-C5&t=2897&c=8315&p=8315

už jsem o tom uvažoval, ale počkám, až to spadne tak na 200E

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar... takové zařízení existuje, ale zatím je to docela drahá sranda:

http://www.store.ampire.de/Multimedia/Multimedia-Interfaces-OEM-Integration/-for-PEUGEOT/v-LiNK-2-video-RVC-RGB-input-BMW-CCC-10pin.htm?shop=ampire_en&SessionId=&a=article&ProdNr=VL2-C5&t=2897&c=8315&p=8315

už jsem o tom uvažoval, ale počkám, až to spadne tak na 200E

Jen je u toho malá chybička. Zvuk je třeba poslat zvlášť přes AUX vstup :myslim. To není moc dobře vymyšlené . Tady je lepší popis :

http://www.navlinkz.de/en/Interfaces/Interfaces-by-function/v-LiNK/v-LiNK-2-video-RVC-RGB-input-Citroen-C5-Peugeot-508.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...