Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

WIP Nav Plus


Danilo

Recommended Posts

Zravim...

@Pipinek: tak koukam, že už se to lepší :o) Já bych tu černou oželel, je na ní všechno vidět :o) a bez černých skel to stejně nebude ono...

Mimochodem, dnes mi volali z Peugeotu, že už mají auto a že si pro něj můžu přijet, tak se pojedu v pondělí podívat, jestli mi náhodou nepřivezli boxera... U mě teda od objednání k dodání vozu 46 dní... (počítám dnešek, jen si ho dnes vyzvednout nemůžu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xbalu : gratuluju k novému autu :super

Chlapi,už by bylo myslím dobré,tady psát jen o Wip nav plus a pod. , protože tím mateme ostatní s jinými tématy . Určitě se uvidíme i v jiných tématech . Doufám,že to pochopíte a nejste na mě naštvaní.

Díky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli myslíte tu dotykovou navigaci co ji má v odkaze \"janou\" tak ta je na videu namontovaná určitě v autě, které origo navi nemělo.Má dva ovladače s OK (ty vystupující čudlíky v panelu ovládání medií), kdežto auto s origo navigací má jen jeden a to na levé straně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové... zítra jdu do Peugeotu a hádejte co... jdu si objednat znovu to samé auto a doufat, že mi dojde v požadované výbavě:-)) takže minimálně měsíc a půl nic... co na to říct?.. snad jen to, že v Peugeot Czech může pracovat kdejaký retard, který si myslí, že když klientovi přivezou jinou barvu a bez výbavy za 50 tisíc, tak klient sklopí uši a příjme slevu 25 tisíc.. no asi ten člobrda spadl z jahody na znak.. takže od zítra znovu čekám a doufám, že nepřijde tentokráte zelený active:-)) ve zkratce: do třetice všeho dobrého :-) a když mi přijde v červnu, tak to bude přesně 10 měsíců od první objednávky... jupíííí... jen doufám, že mi nerupne v bedně jako tomu doktorovi v Moskvě a nezdemoluji jim salón :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skuci... já se žádnou skladovkou nedostanu na tu cenu, co tam mám teď... to si raději počkám a navíc nebude výbava, kterou chci v černé... já si hezky počkám, ted budu jezdit chrchlákem 308 a letní dovolenou možná pojedu v novém :-DDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ted jel v pátek směr Brno a předjíždělo mě krásné černé GT před Olomoucí.. jsem si jen povzdychl a dnes jsem jel na Bratislavu a fičela kolem 508 ve stříbrném... je to pěkné fáro a už ať ho mám.. ten měsíc snad vydržím, uteče to jako voda... a pak můžeme dát scuka 508ček :-) a Danilo, v jaké barvě máte to auti?.. kolem futura jezdí tady černá nebo ta tmavě hnědá..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě po...r ! Do nové 208 dávají automaticky od výbavy Active velkou dotykovou obrazovku !! Sice bez navigace,ta je za příplatek , ale i tak . Do auta které budou kupovat převážně ženy a důchodci dají toto a do 508 (jak říkali - manažerského vozu) takovou ...... raději nepíšu co . :roll:roll:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nevím, proč všichni toužíte po dotykové navi:myslim... Je to jedna z nejnepraktičtějších (a nebezpečných) věcí vůbec...

Ovládání je pohodlné, ale zkuste si to za jízdy, kdy musíte kouknout kam hmatáte aby jste trefili ikonku a k tomu se docela naklonit, aby jste tam dosáhli... Takže i když ji máte, tak to stejně ve výsledku ovládáte tlačítky na volantu/panelu nebo kdekoli jinde... Nehledě na to, že po každém použití je docela slušně zapatlaná a není na ní nic vidět a navíc je umístěna tak, aby na ni řidič lépe viděl než dosáhnul...

Ještě doplníím, je to zkučenost s navigacemi od VW (ty ale nejsou tak daleko od řidiče, jako u 508)

[upravil dne 26.4.2012 07:47 od xbalu]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alespoň mi nejde přímo o dotykovou navi. Tady jde spíš o to,co dávaj do vozu nižší třídy oproti ,, vlajkové lodi\". S dotykovou většinou dávají dálk.ovladač,který můžu držet s rukou na volantu nebo poblíž. A za jízdy málo kdy je třeba něco do toho ťukat,když základní přepínání rádio-navi-hudba-video-tel. je na volantu.Napíšu adresu něž vyjedu a už se toho za jízdy nedotknu nebo minimálně.A když je někdo prase,tak má zapatlanou i tu stávající. Ale je to věc každého co komu vyhovuje . Už jsem rozhodnutý pro tu Čínskou na 80% . Ještě doladím detaily a jdu asi do toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak napsal Danilo.. já bych přežil Navi za 40 tisíc kdyby byla fakt luxusní, uměla přehrávat video, šlo do ní napojit parkovací kameru atd.. to v 508 nejde...

Danilo, pokud mohu poprosit, jak budete mít tu čínskou, velmi rád bych se kouknul ... taky o ní uvažuji. budu tam mít sice origo, ale jen kvůli JBL.. takže bych to taky rád vyměnil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...