Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

WIP Nav Plus


Danilo

Recommended Posts

Zdravím všechny. Už někdo z Vás zjistil , jak dostat video do WIP Nav plus? V zahraničních fórech se to celkem řeší i s couvací kamerou a našel jsem toto : je potřeba Modul pro připojení externího video signálu k OEM navigačnímu systému ve vozech Citroën C5/Peugeot 508 a pak přes diagnostiku povolit pomocný vstup videa . Fungovalo by to ? Mám odkazy na modul i na stránku s diagn.,kde je vidět funkce pomocného videa , ale nevím jestli je tady můžu dát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.. taky jsem tohle slyšel.. čekám, až i přijde auto.. cca do týdne a pak to zkusím někde sehnat. Pokud by jste měl bližší info, budu rád, když mi jej pošlete. Přeci jen si 508 zaslouží přehrávání videa a couvací kameru. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte , prozatím nevím ,jak je to s češtinou u Peugeotu , ale do nových Citroénu se prý už dává čeština ! . Cena 7000 bez DPH za češtinu která se dá sehnat již teď ,je ale trochu přehnaná . Když si koupím auto skoro za mega , tak by to měli nahrát zdarma ,nebo za směšný peníz.Což ale v dněšní době pochybuji.Asi nezbyde nic jiného , než se pár anglických slovíček naučit.

ad.Pipinek , už máte auto? Držím palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto nemám.. bohužel.. mělo přijet už v prosinci, pak v lednu ... a je únor.. každý týden slyším 3x, že zítra na 100% vyjede auto z Kolína.. nevím, jestli si v tom Kolíně dělají z \"huby prdel\" (pardon za výraz) nebo už nevím.. začínám být velmi rozladěn.. ale na druhou stranu čest panu Hruškovi, který mi zapůjčil do doby, než se někdo na Peugeotu vzpamatuje, zdarma 308 1,6 eHDi. ale i tak bych už raději měl svůj vůz. Dle posledních zpráv vyjede auto z Kolína zítra :-)) už se tomu směji... uvidíme.

A co se češtiny týče, tak za 7000 to oželím a počkám si, až mi to udělají za 2000 šikovní kluci, co dělali i do 407. Navíc si myslím, že se to dá počeštit i svépomocí. někde jsem o tom četl článek.. takže zajdu za nějakým elektromechanikem, napojím se, stáhnu software a přepíšu výrazivo.. a je to.. nechápu, co na tom stojí 7 tisíc...

Jinka doufám, že to video v 508 přehraji.. není boha aby ve 21.století něco nešlo:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto nemám.. bohužel.. mělo přijet už v prosinci, pak v lednu ... a je únor.. každý týden slyším 3x, že zítra na 100% vyjede auto z Kolína.. nevím, jestli si v tom Kolíně dělají z \"huby prdel\" (pardon za výraz) nebo už nevím.. začínám být velmi rozladěn.. ale na druhou stranu čest panu Hruškovi, který mi zapůjčil do doby, než se někdo na Peugeotu vzpamatuje, zdarma 308 1,6 eHDi. ale i tak bych už raději měl svůj vůz. Dle posledních zpráv vyjede auto z Kolína zítra :-)) už se tomu směji... uvidíme.

A co se češtiny týče, tak za 7000 to oželím a počkám si, až mi to udělají za 2000 šikovní kluci, co dělali i do 407. Navíc si myslím, že se to dá počeštit i svépomocí. někde jsem o tom četl článek.. takže zajdu za nějakým elektromechanikem, napojím se, stáhnu software a přepíšu výrazivo.. a je to.. nechápu, co na tom stojí 7 tisíc...

Jinka doufám, že to video v 508 přehraji.. není boha aby ve 21.století něco nešlo:-)

slyším něco o Kolíně... Co tady má dělat tvůj Peugeot... Čeká na překládku...? můžu se ti tam zajet podivat jestli tam někde nestojí na kamionu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stefano: myslím ,že je to Kolín v čechách , protože když mi mělo přijít auto,tak říkali , že je v ČR a stojí v Kolíně.Asi je tam ale jen stahují z vlaku na náklaďáky.

pipinek: máte velkou smůlu , ale dočkáte se .Dovedu si představit jak se cítite.Já bych byl asi na práškách :D .Měl jsem to štěstí , že místo 3 měsíců čekání byly jen 2,5 . Ale každý týden jsem je uháněl :bacha

Navi : již jsou na netu k mání rychlostní kamery a nový softwer 2.1 G5 ale moc se s mím nevyřešilo kromě pár kosmetických vlastností .Ještě počkám na novější .

[upravil dne 22/2/12 15:05 od Danilo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stefano: myslím ,že je to Kolín v čechách , protože když mi mělo přijít auto,tak říkali , že je v ČR a stojí v Kolíně.Asi je tam ale jen stahují z vlaku na náklaďáky.

pipinek: máte velkou smůlu , ale dočkáte se .Dovedu si představit jak se cítite.Já bych byl asi na práškách :D .Měl jsem to štěstí , že místo 3 měsíců čekání byly jen 2,5 . Ale každý týden jsem je uháněl :bacha

Navi : již jsou na netu k mání mapy 2011/2012 a nový softwer 2.1 G5 ale moc se s mím nevyřešilo kromě pár kosmetických vlastností .Ještě počkám na novější .

O tom autě mi povidej... sice mám předváděčku takže nečekám, ale jen vyřízení podkladů, úvěru apod... my fakt ubírá měsíce života... při představě, že bych měl na auto čekat 3 a víc měsíce... tak bych se asi zbláznil... :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak je středa a dostal jsem vyjádření, že dnes ráno naložili auto na kamion.. a opět nedorazilo..tak já už fakt nevím.. je to na bednu... čekám tolik měsíců na něco, co nestojí 10,- Kč... kdybych neměl čím jezdit tak bych se z toho asi po.. a ano je to v Čechách.. tam se to složí a už nenaloží:-)) a jinak jsem nalezl na netu audio vstup pro peugeot 508. stojí cca 6 tisíc a je tam nějaká hračka, která umožní připojit jakýkoli externí přehrávač k obrazovce... tak jak budu mít auto (jestli) tak se budu po tom pídit více...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto nemám.. bohužel.. mělo přijet už v prosinci, pak v lednu ... a je únor.. každý týden slyším 3x, že zítra na 100% vyjede auto z Kolína.. nevím, jestli si v tom Kolíně dělají z \"huby prdel\" (pardon za výraz) nebo už nevím.. začínám být velmi rozladěn.. ale na druhou stranu čest panu Hruškovi, který mi zapůjčil do doby, než se někdo na Peugeotu vzpamatuje, zdarma 308 1,6 eHDi. ale i tak bych už raději měl svůj vůz. Dle posledních zpráv vyjede auto z Kolína zítra :-)) už se tomu směji... uvidíme.

A co se češtiny týče, tak za 7000 to oželím a počkám si, až mi to udělají za 2000 šikovní kluci, co dělali i do 407. Navíc si myslím, že se to dá počeštit i svépomocí. někde jsem o tom četl článek.. takže zajdu za nějakým elektromechanikem, napojím se, stáhnu software a přepíšu výrazivo.. a je to.. nechápu, co na tom stojí 7 tisíc...

Jinka doufám, že to video v 508 přehraji.. není boha aby ve 21.století něco nešlo:-)

slyším něco o Kolíně... Co tady má dělat tvůj Peugeot... Čeká na překládku...? můžu se ti tam zajet podivat jestli tam někde nestojí na kamionu :-)

tak to bys byl moc hodný.. kukni na černou 508 sedan v allurku s 18\" kolama a v automatu... a se všema těma hračkama uvnitř... a když tam bude chudák samotné opuštěné, dej vědět.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak je středa a dostal jsem vyjádření, že dnes ráno naložili auto na kamion.. a opět nedorazilo..tak já už fakt nevím.. je to na bednu... čekám tolik měsíců na něco, co nestojí 10,- Kč... kdybych neměl čím jezdit tak bych se z toho asi po.. a ano je to v Čechách.. tam se to složí a už nenaloží:-)) a jinak jsem nalezl na netu audio vstup pro peugeot 508. stojí cca 6 tisíc a je tam nějaká hračka, která umožní připojit jakýkoli externí přehrávač k obrazovce... tak jak budu mít auto (jestli) tak se budu po tom pídit více...

Tak to je fakt síla ,tak dlouho čekat.Myslel jste tento vstup :http://www.ww.a-elektro.cz/video-vstup-pro-citroen-c5peugeot-508-mi1249-p5824

Dneska jsem byl u prodejce Citroenu v Ostravě na Rudné a prodejce mě ujistil , že čeština do RT6 je možná do nového vozu na přání zákazníka nahrát !!!!!!!!

Ve výrobě se čeština nedává,ale když auto dorazí do Čech - Kolína, software přehrají a pak pošlou auto do salonu prodejci . Tak mi to vysvětlil.

Velice ochotný pán. Šel jsem vedle do Peugeotu a jediné odpovědi na mé otázky kolem navi byly ,,ne\" . Neochota se třeba jen podívat do PC .

Proč to jde v Citroenu a v Peugeotu né ????????!!!!!!!!!! Je to úplně stejná navigace !

Odkaz na forum v Itálii : http://www.passionepeugeot.it/forum/viewtopic.php?f=122&t=49831

Tam se s podobnými problémy nemažou .

[upravil dne 23/2/12 13:21 od Danilo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak doufám, že mi nepřijede toyota.. :-)) dnes je opět večer a zase nic a to se ta paní v Kolíně dušovala, že to vyjelo včera k nám do Ostravy.. tak já už fakt nevím co si o tom myslet... asi si udělám výlet do Čech, ale ať si mě pak nepřejí... pohár trpělivosti přetekl.. a i když jsem peugeoťák jak vyšitý, tak koketuju s myšlenkou jiného auta.. přecijen auto s výbavou dokupy za 860 tisíc a oni tohle.. je to ostuda..aspon, že mám tu 308 půjčenou, ale potřebuji reprezentativní auto. musím jezdit po jednáních po evropě a zkusil jsem 2x cestu v 308 do Prahy a zpět a řeknu vám, že jsem byl utahaný jako kotě... takže dávám tomu týden a pak jdu do jiného auta... bohužel...

to Danilo: ano, přesně tohle jsem měl na mysli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak doufám, že mi nepřijede toyota.. :-)) dnes je opět večer a zase nic a to se ta paní v Kolíně dušovala, že to vyjelo včera k nám do Ostravy.. tak já už fakt nevím co si o tom myslet... asi si udělám výlet do Čech, ale ať si mě pak nepřejí... pohár trpělivosti přetekl.. a i když jsem peugeoťák jak vyšitý, tak koketuju s myšlenkou jiného auta.. přecijen auto s výbavou dokupy za 860 tisíc a oni tohle.. je to ostuda..aspon, že mám tu 308 půjčenou, ale potřebuji reprezentativní auto. musím jezdit po jednáních po evropě a zkusil jsem 2x cestu v 308 do Prahy a zpět a řeknu vám, že jsem byl utahaný jako kotě... takže dávám tomu týden a pak jdu do jiného auta... bohužel...

to Danilo: ano, přesně tohle jsem měl na mysli...

Pevné nervy. Nevím,jestli by jste si s jiným autem pomohl.Známý si objednal Passata,

a po třech měsících to vzdal,protože mu řekli,že bude čekat minimálně další 3 měs.

Asi si z nás automobilky dělají srandu.Chceme jim dát nekřesťanské peníze a oni je asi nechtějí.Hlavně že je všude plno reklam :grr

Před chvíli jsem psal na Peugeot.CZ,ať mi vysvětlí ,proč Citroen má češtinu a P508 né, a jak je to s couvací kamerou. Jsem zvědav co mi odpoví. Nádherné auto,ale péče o zákazníka nulová.

[upravil dne 23/2/12 18:39 od Danilo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak až budete mít odpověď, bylo by dobré to tady hodit... podle mne se nedočkáte.. taky bych tam rád češtinu včetně českého hlasu a možnost videa. aspoň by se děcka nenudily, jak bych šel do sámošky:-) Jinak nevím co si fakt myslet.. jestli auto vyjede ve středu, tak není boha, aby to tu ještě nebylo... fakt si z nás dělají srandu.. zítra se zajdu kouknout do mitsubishi at mi daji slevu 250 tis na nejaké SUV skladové a bude:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těmi termíny dodání - nestává se to jen u Peugeota... Známý si před 2 lety chtěl koupit BMW Z4. Objednal si ho v prosinci, termín dodání měl být v březnu. Takže se těšil na jaro, jak si stáhne střechu a vyrazí... No zkrátím to. V září objednávku zrušil... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těmi termíny dodání - nestává se to jen u Peugeota... Známý si před 2 lety chtěl koupit BMW Z4. Objednal si ho v prosinci, termín dodání měl být v březnu. Takže se těšil na jaro, jak si stáhne střechu a vyrazí... No zkrátím to. V září objednávku zrušil... :D

:D:D:D: tak to je fakt síla . Dovedu si představit,co tito lidé prožívají.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já vlastně čekám na vůz 6 měsíců. tak mám ještě 6 k dobru jo?.. no paráda... nejhorší na tom všem je, že si to automobilky klidně dovolí a můžete se rozčilovat jak chcete, ale to je tak všechno.. jim je to všechno jedno.. a bude to tak stále, dokud se jednou pořádně nespálí.. myslím si, že takovéto jednání si třeba v Německu nedovolí.. ale prostě je to vše o lidech a pokud u nás na to kašlou v Peugeot czech, tak se není čemu divit. Pořád tam pracují jen Češi, kteří si zvykli, že nemají žádnou zodpovědnost. Pan Hruška z Peugeotu už je z toho taky rozladěný, protože i on v očích klientů vypadá jako... aspoň mi slíbil, že pokud nepřijede auto v pondělí, tak společně zavoláme na centrálu do Peugeotu a osobně mě předá chlápkovi (managerovi), který má na starosti tyhle věci.. tak jsem zvědav.. snad se ovládnu a nebudu pouze klít :-))) dám pak vědět, jaký jsem měl zážitek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...