Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

WIP Nav Plus


Danilo

Recommended Posts

až to budu mít doma a zjistím, kolik mi dají za tu barvu a kolik odečtou za ten přední parkovací asistent a jen 17\".. tak Vás pak nase..štvu, ok?:-) jinak výbava? Allure 2.0 HDi automat, xenony, polokůže, WIP NAV s head-upem a JBL, vyhřívané sedačky. již zmíněný přední asistent a 18\" tam nejsou.. jo a alarm+superzamykání by tam měl být...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám verzi 2.07 ,ale už je (alespoň v zahraničí) 2.2 . Velký rozdíl mezi něma není . Za měsíc jdu na serv.prohlídku,tak doufám,že ni ho přehrají.Ten váš odkaz znám (jsou i levnější)a nevím,proč Peugeot něco podobného nenabízí do 508 třeba za příplatek.Asi je v tom politika.Silně uvažuji o výměně.Zatím čekám,jestli nebude lepší software ,s podobnými funkcemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.aliexpress.com/store/502663/211066623-532742540/Car-DVD-Player-with-GPS-for-Peugeot-508.html

Start jde jak kdy . Někdy hned a někdy asi 30 vteřin , od oka . Dělá to všem. Co pročítám zahraniční fora ta vyšší verze

rychleji zobrazí park.asistenta,lepší synchronizace s telefony a rolování A-Z-A ,ale jinak nic . S tím softem jste mě trochu zmátl , jdu se podívat ,jestli taky nemám 2.06.:)

[upravil dne 14/4/12 18:22 od Danilo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 2.07 A-3 auto koupené 5.2011 . Dávám jim půl roku,jestli nebudou velké změny,tak budu měnit já :) ... ale celou navi . Tady ještě jeden link,kde je lepší popis (je tam čeština i slovenština včetně hlasu !!!) : http://www.jewellet.com/Peugeot-508-DVD-Player/Peugeot-508-Navigation-System

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked vidim tu farbu tak by som to asi bral vyzera to zaujmavo.Alebo bud \"charakter\" a odstup od zmluvy z dovodu nespravneho dorucenia alebo nieco take :D Ale ked ti na to daju fakt ze dobru cenu tak na to asi kasli.Ja mam bezovu metalizu a vyzera to tiez zaujmavo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Danilo, myslím tím, jestli s tou neoriginální dotykovou navigací, o které se tady bavíte s tou češtinou atd. je kompatabilní ovládání tím kolečkem. jestli se to někde uvádí..

Spíše ve čtvrtek .. mám hodně lítání a musí to ještě doladit. je tam prasklinka na přístrojovce, asi od nože nebo co, tak ten díl vymění a pak můžu jet. Tak snad to vše klapne... po tolika měsících...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V popisu píšou,že má podporu ovládani na volantu a původní kabeláž,že se nestříhají ani nepřidávají žádné kabely. Ještě to ověřím u prodejce příští týden . Taky si nejsem jistý s tím středovým ovladačem,ale když to má původní kabeláž,tak by ovladač měl fungovat.Už jsem si na něho zvykl,je pěkně po ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...