Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

WIP Nav Plus


Danilo

Recommended Posts

jako další změnu jsem našel že se závady vypíšou na disleji NAVI  (momentálně tlaky pneu ale tím nemyslím to autíčko s kolama ). Předtím to bylo vše na středovém displeji mizi budíkama.

Na verzi kašlu hlavně že to píše CZ , mluvící navi nepotřebuju zvuk stejně vypínám akorát mě to vždycky vyplaší i když to kecá česky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Ahoj,mám menší problém ohledně aktualizací map.Auto je 508 rok 15 kde je aktual. zdarma.Soubory jsem stáhl na flasch,jsou stejné co tu v tomhle vlákně dával MJSytic. Dostanu se k bodu kdy vyberu mapy ,které chci aktual. a pak to po mě chce kod. Tak jsem zadal posledních 9 č. vin i celé vin a hodí mi to hlášku, že je špatný kod DRM.Dál mě to nepustí.Je nějaké řešení díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem odzkoušel navigaci :roll . Od Jičína na Mladou B . Chtěl jsem do Kněžmostu a tam objížďka ,tak přepočítala. Jedna verze mě táhla do lesa kde byla závora a jel bych tam leda tak traktorem:bojim . Tak jsem zvědav kde příště zkončím :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevím, kde ty Zkončíš, ale já brzo skončím s tikem v oku :aut 
Jinak navigace v autě je stejná, jako všechny navigace. Je to jen pomocník v orientaci. Navíc v případě PSA, pomocník s rok starými mapami :nevim Podobnou zkušenost mám z 3. Superbu. Odbočte doleva a tam les a závora. Po pár km zase odbočte doprava a byli jsme na mostě :D Naposledy v Táboře kolega s absolutně spolehlivou a aktuální Google navigací ovládanou hlasem. Odbočte doprava a tam zákaz vjezdu - jednosměrka. Cestou domů - nyní sjeďte a všude kolem bylo jen pole ;)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:Dtak je to všude stejné. Vím že je to informativní většinou když jedu někam do neznáma tak si trasu nastuduji předem doma. 🙂 Ale tady kde jsem chtěl byla objíždka, tak sem byl docela překvapenej že ze silnice 1 třídy mě to hodilo do lesa.:bojim Tak čekám kdy skončím v ohradě s krávama jako v okresním přeboru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

smysl navigace v dnešní době mi uniká, trasy přehledně značeny, restaurací kolem cest hafo, já miluju, když mi navi radí furt doprava a já nabeton vím, že hledaný objekt je někde vlevo :) (navi je ve služebáku, ve svém nemám a nechci)

P.S. prosím, hlavně nepište jaká je to vynikající pomocnice :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...