Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

WIP Nav Plus


Danilo

Recommended Posts

Zdravím pánové, tak jsem seděl v mojí 508 :-)) podle VIN to je moje, podle výbavy z 98%:-) prostě tam zapomněli parkovací asistent vpředu a místo 18\" jsou tam 17\". To bych přežil, protože mi nabídli ponížení ceny. Jen je takový malý-velký problém.. barva není černá, ale tmavě šedá Haria. Tak teď fakt nevím.. vzít to, nevzít to.. Já chtěl černou. Pak mi ještě říkal pan Hruška, že tam mají ve stejné výbavě tmavě modrou a stříbrnou.. tak nevím safraaaa... když už jsem se těšil na dnešek, že to auto tam je, tak kurec ta barva.. ach jo.. jinak to má xenony, polokůži, navi+head-up, automat, vyhřívané sedačky...prostě jak to má být bez toho předního parkovacího asistentu a tím pádem bez měření volného místa.. to jsem nikdy na žádném autě neměl, takže bych to skousnul .. ale ta BARVAAAAA... mám teď takového brouka v kebuli jak málokdy... nechápe to ani pan Hruška, když podle VINka je označení barvy jako černá a ve skutečnosti ne e.. kdyby mi teď doma zaklepal nějaký francouz,tak mu jednu natáhnu :-)) poraďte co teď?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ,teď babo raď . Můžu říct pouze za sebe , stříbrnou bych nebral ,myslím ,že se na tohle auto moc nehodí . Váhal bych mezi modrou a šedou a asi by vyhrála tmavě šedá . Těžko říct, na P 508 jsem ji ještě neviděl .Viděl jsem tmavě modrou myslím že na Renaultu Latitude a nebylo to nic moc.Ani modrá ,ani černá. Ale každý máme jiné názory,což je dobře. Doufám,že je to aspoň Allure výbava , jak jste chtěl .

Vidíte , auto neměli takovou dobu , a teď máte na výběr ze tří :D . :super

[upravil dne 13/4/12 19:50 od Danilo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Danilo, Váš optimismus bych chtěl sdílet :-)) na výběr ze 3.. paráda :-)) a ano, je to Allure.. kdyby to už nebylo tak... fakt nevím přítelkyně říká, že šedá by mohla být ok, ale já chtěl černou.. mám černou 407 a chci i 508. :-)) jenže mám strach jim říct, že chci černou, protože bych čekal dalšího půl roku :-)) ale aspoň úspěch.. seděl jsem v autě:-) tak jak daji slevu tak snad přežiju i tu šedou no... že u mě nejde vše normálně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Černá je černá . Ale máte pravdu,že čekat další měsíce - nedej bože půl rok , to je na mašli . Já být na vašem místě , jdu do šedé. Opakuji , je to jen můj názor :)

Teď mi hlásí manželka,že na to , že je pátek 13 ,tak máte konečně trochu štěstí :) .

[upravil dne 13/4/12 20:07 od Danilo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové já fakt nevím.. přítelkyně říká šedá, já chci černou, ale ta není, tak nevím no.. se asi zblázním :-)) Danilo.. že zdravím manželku.. koukám, že jste oba vtipní..:-) Skuci - díky, ale ta poznámka, že černá by byla elegantní, byla podpásovka.. já se pomalu loučím s černou a teď tohleto...:-))

asi vezmu tu šedou, ale rozhodnu se po víkendu.. takové nervy.. ještě, že Brno vyhrálo :-DDDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžu ti hodit reálnou fotku šedý... ale co se týká tý černý, tak to je všeobecnej fakt, že dělá auta elegantníma ale já osobně bych jí už nechtěl... měl jsem předtim černý Golfa VI a jako hrozný na údržba... ta šedivá je parádní i v tomhle počasí jaký je venku že prší, je hnusně a pod... tak sem auto byl asi 2x na údžba velký +

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako měl jsem Fiata ve vínový barvě a taky bezúdržbová barva a litoval jsem že sem se jí zbavil... ale teďko jsem narazil na novou suprovou barvu ;-) takže jestli nechceš bejt celej černej a sedět každou chvíli s hadrem a leštěnkou, ber šedou ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no upřímně, mám před barákem myčku, ale tu takovou, kde to chytne kola a jede to s autem skrz.. a to je na tu automatickou brzdu na prd, takže už je to pro šedou 85:15 :-) ale ta tmavá šedá není ani v riť ani v oko... take něco jako nepovedena černá.. ale asi je to o zvyku.. možná na venkovním světle se mi bude líbit... Díky moc za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bejt na tvym místě udělám to následovně... teď hledám velice intenzivně na webu Peugeotu ohledně skladovek a předváděček a když bys našel jednu hodně podobnou i cenou tak bych u tý objednaný odstoupil od objednávky. Nedodrželi dodací lhůty a hotovo ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jooo pánové kdybych Vám řekl cenu, jakou jsem z nich už vytřískal dolů, tak by byla menší revoluce:-)) já se nedám... nebojte... krom peněžité slevy mám k tomu i sadu zimních pneu do 15 tisic, dále na těch 100000 km tu záruku + že mám všechny garančky a výměny olejů a kapalin za korunu... no pak ještě bude nějaká sleva za barvu.. tak uvidím... já bych dávno kupoval jiné auto, ale mě drží cenou...:-) Skuci já se díval na podobné taky a ani omylem se ceně nepřiblížím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...