Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výfuk benzin C8 V6 benzin


Lukas B.

Recommended Posts

Ahoj,

paráda také mě to bude čekat,výměna zadního dílu výfuku na C8 3.0l 24v,

ale zatím drží :roll,

urči by to chtělo vyměnit i ten prostřední co? aby nelítal bordel z toho prostředního dílu do nového zadního.

Super téma :papa aspoň vím kde obědnat dikes :papa:papa:papa

Ahoj

S LPG si to kupil alebo dodatocna prerabka?Mne stale na prerabku neostavaju prachy!:grr

Teraz ten vyfuk.Dnes som bol zase pod autom a skutocne je najvyssi cas na vymenu.Stredny diel je celkom slusny a ked si pozries kolko to vsetko stoji,tak je to na samovrazdu.Vyplatu mam iba raz mesacne :fnuk

A este aj napravu musim dat prezriet,lebo nieco tam vydava divne zvuky na tychto hrbolatych cestach.Ci stabilizatory alebo nieco ine...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

paráda také mě to bude čekat,výměna zadního dílu výfuku na C8 3.0l 24v,

ale zatím drží :roll,

urči by to chtělo vyměnit i ten prostřední co? aby nelítal bordel z toho prostředního dílu do nového zadního.

Super téma :papa aspoň vím kde obědnat dikes :papa:papa:papa

Ahoj

S LPG si to kupil alebo dodatocna prerabka?Mne stale na prerabku neostavaju prachy!:grr

Teraz ten vyfuk.Dnes som bol zase pod autom a skutocne je najvyssi cas na vymenu.Stredny diel je celkom slusny a ked si pozries kolko to vsetko stoji,tak je to na samovrazdu.Vyplatu mam iba raz mesacne :fnuk

A este aj napravu musim dat prezriet,lebo nieco tam vydava divne zvuky na tychto hrbolatych cestach.Ci stabilizatory alebo nieco ine...

Zajel sem do Hl propan v Praze za necelech 29000kč,spotřebu mám 13l LPG,zatím spokojenost,výfuk si koupil od předsedy nebo z ebay?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Slovensku za prerabku chcu 1400,-€,ale to je samozrejme cena iba prerabky k tomu treba este ratat aj byrokraciu a poplatky statnym instituciam,STK,EK...A ta vec na tlmici ani mne nie je znama k comu sluzi.Tlmic je objednany u predsedu,ten z eBay vyzera trocha divne a nechcem riskovat,ze nebude pasovat.Rozmyslam aj nad tou sponou,no ta cena :fnuk.Este skocim do servisu,kde mi robia auto,ci sa ta spona neda nahradit niecim neoriginalnym,ked uz mam rozmery,vdaka predsedovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak uz som sa dockal a vyfuk je z PYRONEho kufra uz v mojom kufri.Dali sme mikrozraz :P,ale ani pripit sme si nemohli :D.Tak na zdravie a chcem sa takto verejne velmi pekne podakovat predsedovi,dakujem Pe.Tr a PYRONEmu,dakujem Peto za dealerske a kurierske sluzby :super.V pondelok uz by mal byt vyfuk nahodeny a bude sa riesit naprava.:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

vyfuk je od vyroby na dva dily , predni s kolektory a vlnovci a druhej kde jsou katalyzatory stredni a zadni tlumic.

ta druha cast se pri meneni reze na 3 dily, s katalyzatory, s strednim tlumicem a se zadnim tlumicem,

s katy stoji 19... středni 10... zadní 10.... spona 1...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj.

Trochu opráším téma...zajímalo by mě,jestli někdo víte k čemu slouží ten ventil na zadním dílu výfuku 3.0 V6 a jestli má na něco vliv?

Řeším totiž taky výměnu a za nový jsem se dostal na 8500,-.

Váš názor- fungoval by tam dobře z 2,2 hdi? Průměr trubky je stejná...velikost by měla být taky, je to stejná kastle.

Díky za Vaše názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...