Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Společný odjezd praha


Recommended Posts

čauky,

tak to vypadá (zatím v tuto hodinu a ještě se to může změnit během dne, ale spíš si myslím, že ne), že se budu muset dneska na sraz doplácat sama, tak se chci zeptat, jestli by náhodou neměl někdo volné místo v autě a jestli by byl tak ochotný a hodný, a vzal mě sebou dneska z Prahy po třeba páté hodině... ?Je to dost na rychlo, ale fakt jsem netušila, resp, ani jsem s tím nepočítala ale vector má moc práce a nevypadá to že to dneska stihne. A já chci jet už dneska prostě :))

případně, že bych se někam dovalila vlakem a v nějakém větším městě, že by mě někdo vyzvednul :) je to hodně troufalé ale přeci jen to zkouším. Vector by asi dorazil zítra.. Nevim jestli to právě dneska vůbec stihne kvůli práci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čauky,

tak to vypadá (zatím v tuto hodinu a ještě se to může změnit během dne, ale spíš si myslím, že ne), že se budu muset dneska na sraz doplácat sama, tak se chci zeptat, jestli by náhodou neměl někdo volné místo v autě a jestli by byl tak ochotný a hodný, a vzal mě sebou dneska z Prahy po třeba páté hodině... ?Je to dost na rychlo, ale fakt jsem netušila, resp, ani jsem s tím nepočítala ale vector má moc práce a nevypadá to že to dneska stihne. A já chci jet už dneska prostě :))

případně, že bych se někam dovalila vlakem a v nějakém větším městě, že by mě někdo vyzvednul :) je to hodně troufalé ale přeci jen to zkouším. Vector by asi dorazil zítra.. Nevim jestli to právě dneska vůbec stihne kvůli práci...

Sorry admini za citaci predchoziho prispevku :

Hele ted v 10h budu mluvit s Mobym89, nechtelo mu naskocit auto, tak to vypadalo, ze pojedou (on a kamoska jeho) se mnou a moji mladou ale pokud by to auto rozhybal a mohli jet sami mel bych volne misto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stibto: Ok, psala sem ještě vectorovi a chce jet dneska ale vzhledem k tomu že je od včerejšího rána v práci a ještě nespal tak nevim nevim. Zatím to nevím jisto jistě. Ale pro jisotu se ptám už teď...

Ono by mi asi ani nevadilo že bych tam jela vlakem ale asi bych pak potřebovala právě odvoz z nějakého nádraží. Uvidim ještě přes den... :(( nesnášim takovýhle komplikace :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stibto: Ok, psala sem ještě vectorovi a chce jet dneska ale vzhledem k tomu že je od včerejšího rána v práci a ještě nespal tak nevim nevim. Zatím to nevím jisto jistě. Ale pro jisotu se ptám už teď...

Ono by mi asi ani nevadilo že bych tam jela vlakem ale asi bych pak potřebovala právě odvoz z nějakého nádraží. Uvidim ještě přes den... :(( nesnášim takovýhle komplikace :(

Uff.... Tak bohužel už jsme 4, nevím, zda má smysl riskovat 5 lidí v malym autě (306) :myslim

Ale zase Tě v tom přece nenechám :) .... Tak asi jestli teda chceš cinkni mi na 605241807 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stibto: Tak prej teda budu řídit já (obvykle není příliš nadšen, že by měl spát v autě, které řídím - nechápu :D) a zkusí to stihnout a pak se vyspí asi až na místě. No... takže já si kdyžtak číslo uložim, kdyby něco a když se do nějakých 4 neozvu, tak na mě nečekejte. v nejhoršim zavolám k večeru že sem na nádraží a potřebuju odvoz z trutnova nebo tak :D

Snad to nějak dopadne a nedorazíme někdy o půlnoci jako na šebetov...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stibto: Tak prej teda budu řídit já (obvykle není příliš nadšen, že by měl spát v autě, které řídím - nechápu :D) a zkusí to stihnout a pak se vyspí asi až na místě. No... takže já si kdyžtak číslo uložim, kdyby něco a když se do nějakých 4 neozvu, tak na mě nečekejte. v nejhoršim zavolám k večeru že sem na nádraží a potřebuju odvoz z trutnova nebo tak :D

Snad to nějak dopadne a nedorazíme někdy o půlnoci jako na šebetov...

ok ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...