Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Společný odjezd praha


Recommended Posts

Jimmy vystydni ;) muzeme jet 120 ... stejne je to jen kus, cca 50km, pak sjizdime z dalnice a tam uz je 90tka :)

OK tak co treba v 17:45 na ty Benzine ? Taky mam dojem ze LukOil je jen ve smeru DO Prahy ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jimmy: ja taky se 160 knovym autem jel s Gronhommem a Mobym mene nez e povoleno. A taky se necertim. Je fakt, ze chvilema me to sralo.

Ale uprimne, jezdit pod 130 na dalnici mi prijde dost o hubu. A zas tolik ty auta nezerou. Me to zere pri 130 kolem 7,2 litru, takze vy na tom nebudete o tolik lip ani hur.

Apriori, kolik vam toci otacek auto ve 130 km/h?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k trase - přeci jen východní Čechy celkem mám zmáklý a tak mně udivuje cesta do Trutnova přes Boleslav. Kdyby šlo o Turnov, to bych to chápal, ale proč nejedete jako já přes Hradec (90 km po dálnici) s pokračováním přes Jaroměř a Kocbeře?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protoze to je o 20 km min, da se jet az do paky jako na dalnici (de facto) a i pri odrzovani predpisu je to jen o tri minuty delsi :)

Stibto: apriori takto pisu uz deset let :)

3500 otacek mi to toci taky a to mam vetsi motor a tezsi auto, takze na tom musite byt lip :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zas se o Stibtovi bude rikat ze rad poucuje ALE .. tak jak jsi tu vetu napsal tak by tam KDYZ UZ patrilo A PROPOS = mimochodem .. (treba) .. A priori = dopředu,předem .. nap. ve větě. \"Apriori predpokladam,ze tato zima bude tuhá\" = Očekávám, že ... ;)

[upravil dne 12/2/12 18:57 od Stibto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...