Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

"Palenie gum"


depor99

Recommended Posts

na youtub je jedna 406 pri super burnoutu na prednich kolech, taky nevim jak to udelal. Me se auto rozjede i se zatazenou ruckou

a na motorce jsem to nezkousel, skoda gumy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak oni ty brzdy maji vetsinou vice poloh, nez uvolnena/zablokovana ;)

kazdopadne protacejici se guma ma vzdycky nizsi adhezi, nez ta stojici a kdyz pripoctu jeste vyssi ucinnost prednich brzd, tak nevidim duvod, proc by to nefungovalo.

aby se protáčelo jedno kolo, není třeba brzdit, u výkonného vozu stačí přidat plyn a pustit spojku;), přes diferenciál se jedno kolo vždy roztočí (to,které bude mít menší adhezi)

P.S. nebo se mají protáčet obě hnaná kola?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Natom nic težkého není :) nevím jestli to maji i jiná auta :) ale u BMW například když brzdu nesešlápnete naplno brzdí jen předek při větším došlapnutí začne brzdit i zadek :) ... Ale není to sranda jelikož jednou nohou musíte dupat na plyn a zároven špičkou brzdit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice tu uz odpovedi jsou ale je jina adheze i podle pouzite pneu.. a nevidim duvod proc by to rucni brzda neudrzela.. prvotni je roztocit.. pak uz takova sila neni potreba.. a to ze to neudrzi Tvoje neznamena ze jeho ne :D Kazdopadne nerozumim tehle zabave :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viděl jsem pár videí ze srazů(jedné nejmenované mě spřátelené značky), a pochytil jak na to:

1. kola se musí hodně podlít vodou

2.chce to hodně ostrej start(zahrabat se)

3. bandu jedinců kteří auto\"drží\" než začně klouzat na místě:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...