Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 807 žhavicí svíčky


romanciko

Recommended Posts

Je jasné, že relé nedostáva ovládacie napätie, pretože je teplo.

The preheating time varies as a function of coolant temperature.

COOLANT TEMPERATURE - PREHEATING TIME

- 25°C = 15 seconds

- 18°C = 10 seconds

- 10°C = 0.5 seconds

- 1°C = 0.5 seconds

A ešte dožhavenie po štarte:

Postheating can extend the operation of the plugs after the cranking phase.

COOLANT TEMPERATURE POSTHEATING TIME

- 25°C = 180 seconds

17°C = 180 seconds

19°C = 400 seconds

25°C = 400 seconds

50°C = 0 seconds

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky je mi to divný,že by to při těchto teplotách nenaskočilo. Kontrolka ani neblikne a relé nespíná,jakoby nedostalo podnět a dia nic nehlásí. Takže teda nejspíš vstřiky?

Na akej diagnostike si to mal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím,ale byla origo.Jinak na relé šťáva jde,ale nespíná.Zkoušeli jsme na tvrdo a stejně ani prd. Takže teď už asi jen DRV a nebo vstřiky.Žhavičky byly mněněni,relé je taky nový.Poznám na korekcích vstřiku jestli je nějakej v hajzlu? Když to půjde na dia.A v jakých rozmezích by se měly pohybovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Tak zas pokračuji v řešení problému na ulyčákovi.Dalo se to nakonec do servisu,tak nejdřív že nejde žhavení,udělali,pak že jsou špatně nastavený rozvody,vyměněno,uděláno,pak že je v řiti elektrika,opraveno,snímač otáček,vyměněn. Stále nestartuje. Říkám,bude to vstřikama,dneska mi vojaj,že to nemá kompresi,že je to na go motoru. No vzhledem k tomu,že to má naběháno 230 tisíc,si myslim,že je to kravina,co vy na to??? Přes léto to chytá,teplý to chytá a motor jde pravidelně,tak nevim.Jo a to mi ještě povidal,že tyhle motory moc nevydržej,že se ptal i v citroenu,že mu to taky řekli. Jak to vidíte vy? Prosím o každej poznatek,radu. Ještě upřesnim,je to 2.0 Jtd Dík všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ber to od tade preč a daj to niekomu kto sa do toho rozumie. Ja som sa tiež opálil na takýchto neznabohoch.

Ikrem toho ako vieš že to nie je stočené? Možno to má nabehané viac,ale vybehaný by nemal byť ani po 500 000 km. A 2,0 HDi to je ktorý? 79, 80, 88, alebo 100 kw?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych taky jako první doporučil výměnu servisu. Tady to vypadá že opravují výměným způsobem pokus - chyba. Takto mi \"opravovali\" auto ve značkovým servisu, nic nezjistili krom toho že by se podle nich nejspíš muselo asi půl auta vyměnit, závadu neodstranili a nechal jsem tam 4,5tisíce. Už více mně tam neviděli.

Ale k věci. Asi bych zkusil ten DRV. Ale nejdříve bych koupil nějakej prevít na čištění palivový soustavy. Mně to tenkrát pomohlo. Taky bych zkontroloval relé žhavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak,konečně se našel servis,kterej má zájem vyřešit problém. Vstřiky šly ven,no šly,ani jeden nešel bez hydrauliky. Poslaly se na repas,namontovaly zpět,mimochodem byly všechny čtyři v hajzlu. No,ale dvakrát to chytlo a po třetí jsme tam,kde jsme byli. Mechanik je z toho docela na prášky,no ale nevzdává se,hledá statečně dál. Takže nevim,kamarádka je z toho taky už na psychiatra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak,konečně se našel servis,kterej má zájem vyřešit problém. Vstřiky šly ven,no šly,ani jeden nešel bez hydrauliky. Poslaly se na repas,namontovaly zpět,mimochodem byly všechny čtyři v hajzlu. No,ale dvakrát to chytlo a po třetí jsme tam,kde jsme byli. Mechanik je z toho docela na prášky,no ale nevzdává se,hledá statečně dál. Takže nevim,kamarádka je z toho taky už na psychiatra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...