Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dig.hodiny v P405 !!!


merkurek

Recommended Posts

Napsán autorem Dundee

A? nezabírám místo dalším dotazem na stránce-

Jak je vyřešeno osvětlení těch hodin? Hodiny svítí, ale teploměr je takovej utopenej ve tmě. V noci mu trochu pomáhá světlo od hodin, ale přes den je to hrůza. Díky za odpovědi.

Koukni jestli nemáš prasklou žárovičku, mě to dělalo to samí pak jsem vyměnil žárovičku a těď svítí stejně jak hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem merkurek

Dobrá díky za radu .. Jen ještě jde to dobře rozebrat???

Nevim jak u 405 ale u 306ky to jde jednoduše vycvakne se ten plast co je nad těmi hodinami a stačí odšroubovat 2 šrouby co drží ty hodiny a je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls o radu

hodiny sice funguji, ale sou velice spatne citelne. a tak dnes jsem to mel cely rozebrany abych zjistil ze mi tam chybi zarovicka

je tam akorat jeden zvlastni konektor a nejak netusim kam pro tu zarovicku zajit, prosim o radu, diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem P405

pls o radu

hodiny sice funguji, ale sou velice spatne citelne. a tak dnes jsem to mel cely rozebrany abych zjistil ze mi tam chybi zarovicka

je tam akorat jeden zvlastni konektor a nejak netusim kam pro tu zarovicku zajit, prosim o radu, diky

Zajdi někam do autopříslušenství a chtěj žárovičku do palubky na Felicii,je stejná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...