Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rosenie predných svetiel


SuriK

Recommended Posts

Ahojte, tak som tu opäť, chcem sa spýtať či je to normálne, že sa mi rosia predné svetlá....? Má tu niekto podobný problém? Môj prenajímateľ bytu mi povedal, že auto bolo havarované, no mne sa to nezdá.... ??? Máte nietko podobný problém? Mojej priateľky mamina má punto, a tiež má podobný problém a auto má od novoty, a nebola po žiadnej búračke...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se rika ze auto ktery ma zamlzeny svetla bylo bourany..Jinak asi se tam dostava vlhkost pres vycka co jsou na zarovkach a nebo je nekde spatne svareny svetlo muze tam byt mala dirka ve spoji i to umyti by to mohlo mit za nasledek nekde zateklo a ted se to mlzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediná pomoc je, že ho vymontuješ z auta, necháš ho pořádně vyschnout (pomoc si třeba i fénem) a pak všechny sváry a spoje přetáhneš silikonem.Nezapomeň ho před silikonem odmastit.Pořádně prohlédni gumičky na víčkách žárovek, vlhkost se dostane všude!!!:papa

[upravil dne 4/2/12 21:22 od petan307SW]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se tam někudy dostává vlhkost, sundání víčka ti nepomůže... Pořád se tam ta vlhkost bude dostávat a držet, kór v tomhle počasí...

U Fiatu mi to dělalo taky a pomohlo až sundání a kompletní přetěsnění světla...

Ale samozřejmě zkusit to můžeš :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ona se tam ta vlhkost může dostat třeba když jezdíš s odpadlou tou zadní krytkou a zaprší ti stalo se mi to taky sama mi odpadla a netěsnilo to, nemusí to bejt přímo netěsný nebo tak, nejdřív bych to zkusil osušit na autě bud jízdou s otevřeným když bude pěkně nebo vyfoukat třeba fénem a když nepomůže tak vyndat a vyzkoumat jestli přetěsnit nebo je někde dírka atd.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pred dvoma rokmi ked som vymienal ziarovku na 307ke som nechtiac zabudol tu zatku dat na miesto a zarosil sa mi reflektor. Kedze bola zima a nechcelo sa mi to koli tomu rozoberat musel som pockat do jari otvorit zatku a poriadne to na slnku vysusit. Teraz cez zimu nespravis nic lebo je zima a vlhklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
  • O 2 týdny později...

Pokud chceš aby svatlo vypadajo jako nové pak ti nezbude než světlo rozpůlit. Dá se sice vypláchnout, ale riskuješ zničení motorku náklonu. Takže nedoporučuju. Rozdělání je pakárna, protože je to lepené na silikon. Ale jde to. Nicméně rozborka jednoho je ta na 2 hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...