Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna žhavících svíček


bubu912

Recommended Posts

Mám i záznam z autokamery, ale ten sem dávat nebudu. 🙂 Když jsem to říkal kamarádovi tak mě řekl „to si nemohl tam něco dát, aby to neproletělo kapotou“. Mohl jsem tam nechat dekl jak je na motoru, ale jak se říká člověk se chybami učí. 😉

IMG_20181210_134441.jpgIMG_20181210_134600.jpg

IMG_20181211_130631.jpg

Upraveno uživatelem Peugeot 406 Break
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inoxing jakmile budu mít čas tak záznam zkrátím a dám to sem teda. 🙂

Krtek 2 je mi to jasný, že kdybych do toho koukal je nejspíš po mě. No možná to byla volovina, ale probíral jsem to s mechanikem, protože s tímhle nemám zkušenosti i když jsem automechanik. Řekl mě horní část vyndej a záleží na tobě buď s tím jezdi a časem vyletí nebo to nějak vytáhnout.

Scénář se opakuje dneska jsem vyměnil žhavičky na zahřátém motoru a na třetím válci se mrcha ulomila a to mě v neděli šla povolit tak už to nechápu. 😡 Tentokrát jsem mezi žhavičkou a kapotou dal plechy a zítra si musím přivstat a zkusit závitníkem udělat závit a pomocí šroubu vytáhnout jestli to půjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P406Break: Dík.

Rada dne: Pokud opravujete HDI, nezapomeňte si vzít neprůstřelnou vestu. Představ si, že by tě to zastřelilo, jak by to znělo ve zprávách? Zastřelen žhavičem? A v blesku: Žhavič zabíjel! 😄 Možná to má spojitost s tím, co se děje ve FRA, francouzská auta asi taky protestují.

alp_VK-125.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zavity pomaz medenou vazelinou 

a nebude problem povolit ,ked pomazes zavit uz tu sviecku musis utiahnut mensou silou  ako nenamazanu

tam nestaci vycistit len zavit ale celu sachtu ten pripravok kupis na nete 

https://www.mojedilna.cz/vystruznik-otvoru-zhavicich-svicek-m10-x-107mm-bgs-0138-3         

zavit  M10x1

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Závity jsou ok. V létě jsem měl žhavičky venku a závity jsem ošetřil i teďka na nových nanotechnologii. Problém je pod závitem s tím tělem zítra vyndám žhavičku ze 4.válce a dám sem fotku co to dělá. Našel jsem sprej od Bernera za cca 250 nebo 350Kč a je přímo na žhavičky tak ho asi koupím nebo se ještě optám v autokelly. A nejspíš to bude třeba tu šachtu vyčistit optám se kamarádů jestli nemají přípravek, abych ho nemusel kupovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zavity mozu byt v poriadku ale ked zhavic po case demontujes  z nenamazanym zavitom musis  vyvinut na zhavic  vecsiu silu aby si ho povolil(odlepil  zavit) a to moze  byt ta hranica ked to zhavic nevydrzi 

daj tam tu medenku na zavit a na telo  davno osvedcene a nekupuj predrazene masti a nano turbo neviemco 

ked po x kilometroch vyberiem zhavic ta medenka tam stale  je

samozrejme ak zhavic nefunguje tak sa tam velmi rychlo zabetonuje  

ked funguje tak ten bordel okolo za kazdym vypali zhavenim 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem dopoledne i otáčky 4000 a nic. Tu žhavičku jsem postřikal sprejem tak si myslím, že je otázka času kdy to prozere a vystřelí tlakem. Mezi žhavičkou a hadicí jsem dal hadry tak snad to pomůže ochránit ten kousek hadice a možná tam dám i kousek plechu. Jinak pod kapotou jsem dal plechy, aby nebyla druhá díra v kapotě. A zkusím pak tu měděnou pastu ve spreji jak poradil krtek 2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pesastor znám to no komu není rady tomu není pomoci. Jinak ohledně té hadice, když se sundá horní plast tak pod ním je černý víko a na levé straně se dolévá motorový olej a ve středu toho víka začíná vést hadice a končí někde dole u spojky tak tu myslím. Další vlákno nebude není o čem. 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...