Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna žhavících svíček


bubu912

Recommended Posts

Dobrý den,

potřeboval bych poradit jak na výměnu žhaviček u peugeota 407 2.0 hdi.

Když jsem koukal na motor tak žhavičky jsou dost nedostupné.

Jsou na straně motoru pod předním oknem.

Byl jsem v servise, tam mi říkali že se to musí nějak ze spoda.

Ale moc se jim do toho nechce, prý hrozí zlomení žhavičky a pak to je na rozebrání.

Prosím nemáte někdo skušenosti jak jsou žhavičky vyměnit.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me posledni hzavic spadl kam si k motoru a skoro 7h jsem ho hledal .... spadl za cerpadlo a nekam se skutalel ... hruza . nakonec ho nasla moje mamka kdyz si lehla pod auto ... zapadla za jednu kladku drazkoveho remene ... fakt masakr ... 14 pod 0... fakt mazec :-) o tech prtavejch matickach radeji ani nemluvim .... ty padali jak listi na podzim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo ted to zni desne srandovne :-) ale pri vymene mi bylo spise do breku :D dekuji uz slape a startuje nadherne :D ale delal jsem vice uprav takze jsem kolem auta behal 5 dni ... mel jsem tuklej levej blatnik z pusinkovani s fiatem :D tak jsem ho menil za zelenej, kterej jsem prelepil cernou matnou folii ... tudis jsem musel prelepit i pravej blatnik ... no masakr :D ale dnes kolem 15h jsem mel konecne vse hotove a mohl vyrazit z domova :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ta vymena zhavicov je fakt srandovna vec, ja som tri vymenil a stvrtom sa mi podarilo utrhut maticu zo zhavica :grr no ked som nastartoval tak krasne na prve otocenie, no zbytocna radost lebo potom uz nenastartovalo.......a dnes je u nas take pocasie ze auto je zafukane snehom, este aj otec sa smeje ze budem jazdit az na jar, ked sa bude teplo :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz je menit nebudu ... uz to priste dam znamemu at se o to postara ... po telefonu mi rekl ze ten hzavic za cerpadlem jse krasne vysroubovat golou s magnetem a je to pohoda prace.... no nevim jak by se tam vesel 12ka orech s kloubkem a dlouhym nastavcem a malou racnu .... no priste to dam jemu at si hraje .... prej prace max na 2 hodiny ... to si u nej dam klido 10 kavicek a pockam si na tu pohodovou praci :D ja uz na to sel skoro s kladivem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...