Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Burza


Stefan

Recommended Posts

Ostrava je spíš pro Škodovkáře, na Peugeota tam sezenene gumy, výfuk, jinak spiš doplňky, ale náhradní díly to je už horší, někdy se tam najde někdo kdo prodává dily na Peugeota, ale jen někdy, ale na druhou stranu, doplňky tam jsou. Nejlepší je, když tam nějaký romský spoluobčan přijede autem a na kapotu rozvalí své autorádia a čeká na výdělek, no odkud to asi má že??? :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste se nabizi burza v polsku tam jsou velke burzy myslim v Krakove nekde na stadione a da se tam pry sehnat vse a kdyz to zrovna nemaj tak priste uz to tam budete mit ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda, vy keckové, jen počkejte, jak vás zbuším! Člověk tu chvilku není, a vy ho hned takhle zdrbnete.

OK, tak pro ty, co mě neznají: neprovozuji ani vrakáč, ani servis. Sedím u počítače, ostatně jako všichni tady :D

Věci, co občas nabízím, mi zbývají z pár aut koupených na díly - na opravu mých aut a aut pár známých okolo. Z toho důvodu taky mám jenom 205 a 309, a téměř výhradně diesel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...