Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna motoru


hausiik

Recommended Posts

jo na tom se shodnem ja mam 1.4ku a taky sem si chtel vymenit motor za s16ku. ale ted mam uplne jiny plany. tak do dvou let odjizdim do kalifornie a beru 106ku sedou abych ji ukazal svetu:D a tam si do ni dam V8ku ale nic prehnanyho asi jen small block chevy neco okolo 300 koni zadnej extrém.:D

co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Mám za sebou výměnu z 1.0 na 1.4. Nebyl žádný problém, pokud dáváš 4bod místo 4bodu a jednotka má stejný piny, neřešil bych nic a vrhnul bych se na to ;) ... U mě to bylo složitější protože jsem dával motor ze staršího modelu ZX a ten měl ještě rozdělovač. Tudíž jsem měnil setrvák všechny čidla stříkačku a i jednotku jsem musel nechat 1.0.. Ale jede to :-) A být tebou, nechám tam tu 1,1 převodovku. Kratší kvalty nepřídou nazbyt :-).. Pokud bys něco nevěděl, napiš sz. Rád poradím :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Čau chtěl bych se zeptat jestli má tady někdo zkušenosti s výměnou motoru z 1.1 HDZ (1997) na 1.1 HFX jedná se mi spíš o hlavu a změna mono vstřiku na přímí vstřik, co třeba vyměnit hlavní svazek kablu, řídící jednotku a dál nevím více jsem se nedočetl na foru, pokud možno kdyby měl někdo tento typ motoru na prodej koupím i celý motor.
Díky za odpovědí.
Předem se omlouvám za vložení do tohodle fóra nechtěl jsem zakládat nové fóru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Ja jsem do 205 1.4 gt,dal motor 1,8D ...pokud to nekoho zajima da se to udelat venku pred barakem....

 

Staci prevarit drzak na motor,odbodovat z diesla,prehodit nadrz,vcetne hrdla nadrze...benzin za benzin se to delat nemusi,

tahla razeni,vyfuk,a vymontovat celou kabelaz motoru... a dat druhou... vymenit palubku....zvladnout se to da...ale uz nikdy to delat nebudu...

pak me to u peugeota nechtel nikdo zlegalizovat protoze auta se od sebe lisi 2cm,kuli rozmerum zrcatek ..takze prevarit WIN a je to :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...