Jump to content

Lidl - uzitecne veci pro motoristy

Recommended Posts

• Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

já tam dnes koupil LED baterku za 99 Kč na takové to svícení kolem auta--když je potřeba posvítit pod kapotu, do kufru atd., jsou tady docela často dotazy na špatné osvětlení kabiny, kufru atd., tak t

Stejně platí že se má začínat menším vrtakem, a potom větším, jinak kupovat na 20 děr za rok kladivo je kravina, když převážně potřebuje Aku vrtačku na šroubování. I když je fakt že já v paneláku nejs

Hele asi tak. Moje žena pracuje v Lidlu takže mám příběhy z první ruky jak se chlapi drží za límec kvůli poslední krabičce sýra v akci, jak chlap nadává prodavačce po výzvě ať si nasadí respirátor - ž

Posted Images

před 2 hodinami, rhinos napsal:

Tak to vidím spíš na ten benzín...

Na benzínovou pilu pro občasný řezání mají akci v Hechtu. Vůbec bych se nebál ji koupit. 

před 2 hodinami, rhinos napsal:

dík. Tak to vidím spíš na ten benzín...
A o Riwallu jsem právě v benzínu uvažoval. Ale elektrickou fakt nechci. Mám poměrně velký pozemek a kabely ruším všude kde to jde

Pokud budeš chtít jak @Radek Hurvajzdával,tak dej vědět,mamina umí udělat cenu včetně dopravy.

Na občasné řezání nemá benzinová pila vůbec cenu.  Zvlášť z té nižší cenové kategorie.  Vždycky jsem používal elektrické a po nějaké benzinové pokukoval. Koupil jsem už ani nevím značku levnou pilu, párkrát jsem se s ní vyvstekal a leží v tom nejspodnějším fochu.  Pila řezala jen na rovně, jak jsem naklopil zdechla. Servisák mi řekl ať to rovnou vyhodím a koupím si značku.  Vrátil jsem se k el. a je to pohoda. Kabel je pochopitelně určité omezení, aku by to asi vyřešilo.  Ale s aku zkušenost nemám, jedu v kabelech.

Stihl, nebo Husqvarna pro mé občasné řezání nemá smysl. Koupil jsem před lety novou, levnou Hecht a kupodivu funguje dodnes k plné spokojenosti.

Pokud bych to měl na opravdu časté řezání, nedejbože jako pracovní profi nástroj...je jasné, že bych to směřoval jinam.

Kluci a páni, na kolik vycházel ten rázový utahovák? https://www.lidl-shop.cz/p/parkside-aku-razovy-utahovak-na-montaz-kol-passk-20-li-a1/p100320485

Koukám, že ho pořád mají, tak přemýšlím, za co utratit peníze, co jem dostal k narozeninám. :D:myslim Jen škoda, že nemají i momenťák.

Ber ho dokud je, pak bude zase až za pul roku nebo rok, a cena je dobrá, ja ho měl myslim za 1799,- v akci, ale to neviš jestli chytíš, jediny kde jsem ulít byla Aku vrtačka s přiklepem Performance za 3990,- a ted byla v akci za 2690,-  ale to bych nemohl koupit nic kdybych pořád čekal. :D

Jdi do něj, při tvym vozovym parku je to nezbytnost. A hned k němu tohle - https://www.lidl-shop.cz/p/parkside-sada-orechu-k-razovemu-utahovaku-pss-3-a1-3dilna/p100320484

Edited by Radek Hurvajz