Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy


v.mira

Recommended Posts

S tou jejich "Parkside" značkou mám celkem dobrou zkušenost : Pneumatická vrtačka + přímočarka + modelářská sada (na letadla)   Vše v rámci kutilského využití funguje jak má a má i různé  "vyfikundace / tedy vylepšení"  :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ta přímočarka stála v akci tuším 650,-  a má přisvícení místa řezu , laserové ukazovátko pro udržení rovného řezu ( oboje se dá kombinovat ) nastavitelnou rychlost kmitání vč. samozřejmě dále plynule regulovatelné rychlosti v rámci rozsahu na spoušti , nastavení velikosti rozkmitu do stran , po připojení vysavače na zadní část má odsávání pilin , sejmutelný kluzák proti poškrábání řezaného povrchu a nastavení úhlu řezu. Nic dalšího už mne nenapadá , ale na hobby výrobek je toho až až . . .  :super

HA našel jsem odkaz : https://www.lidl-shop.cz/PARKSIDE-Primocara-pila-PSTD-800-B2/p100245325

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred casem jsme poptaval onu zazracnou vec na gumove tesneni - no vrze to ne tolik jako primo "silikonova" podobna vec ale klasicka "svicka" da sice o poznani vic prace
ale nevrze ....
Hold mame uz auticko za tim nejlepsim a torzni tuhost je tak trosku s kondici "pirel" taky uz davno pryc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, P607Olda napsal:

Pokud na to nespěcháš a vzpomenu si, kolega ji má, tak zkusím zjistit, jaký proud to opravdu umí dodat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Napsal jsem jeziskovi  aby mi z Lidl shopu objednal a stihl do štědrého dne,od syna jsem si zapůjčil dlouhý kabel prodlouzovak a vzal si to do práce,abych si ji trochu prohlidnul a vzkoušel 

Dovoleno jsem dostal od zast.vedouciho a tak.jsem.v hale natáhl proud a napojil baterii

Chvilku že začátku mi dalo špekulovani jak to navolit a snad se povedlo

Baterii jsem odpojil po zhruba 6ti hodinách a baterka byla na plných 100%

Jemně vrni,není to až tak hrozný,co psali v recenzi a hlavně že splňuje moje očekávání 

Máme doma 5 aut tak se to hodí

Prozatím jsem spokojenej 

 

20181226_000952.jpg

20181226_000931.jpg

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemam vo zvyku brat aku z lidlu 

ale vzal  som tuto vrtacku ,a ma to riadnu silu  na to ze je malicka 

ked porovnam s ryobi co mam doma ,tak je vidiet ze trochu to pogumovanie a plasty su lacnejsie 

ale co sa vykonu tyka tak som  prekvapeny no je k tomu bateria 2,5Ah,rychlonabijacka a to vsetko v kufriku 

 

2019-01-02 12.39.32.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.rc-store.cz/nabijece/etronix-powerpal-mini-ac-6a-60w-nabijec.html

Já jsem koupil toto a můžu s tím nabíjet i baterky klukovi k RC modelů....

Jinak za mě kvalita nářadí šla rapidně dolů....

Basová bruska parkside 3xreklamace po 10minutach broušení odešel motor u všech 3

Zahradní vysavač 2xreklamace vždy po 5minutach roztržený pytel....

Aku šroubovák viz.vyse po cca půl roce a cca 20hodinach práce při povolení spoustě a doběhu začínají chrastit ozubená kola....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 11. 2018 at 14:47, Klemoň napsal:

No ta přímočarka stála v akci tuším 650,-  a má přisvícení místa řezu , laserové ukazovátko pro udržení rovného řezu ( oboje se dá kombinovat ) nastavitelnou rychlost kmitání vč. samozřejmě dále plynule regulovatelné rychlosti v rámci rozsahu na spoušti , nastavení velikosti rozkmitu do stran , po připojení vysavače na zadní část má odsávání pilin , sejmutelný kluzák proti poškrábání řezaného povrchu a nastavení úhlu řezu. Nic dalšího už mne nenapadá , ale na hobby výrobek je toho až až . . .  :super

HA našel jsem odkaz : https://www.lidl-shop.cz/PARKSIDE-Primocara-pila-PSTD-800-B2/p100245325

Tuhle přímočarku jsem koupil, dovezl domů, dal do zásuvky, jela asi 3 sekundy a pak se z ní zakourilo a bylo po ní. Brácha ji má taky, a mu asi po půl roce začala řezat "z úhlu", je to pro mě první zklamání co se týče Parkside. Koupil jsem za 1500 Makitu a naprostá spokojenost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Charlie 1 napsal:

Já jsem koupil toto a můžu s tím nabíjet i baterky klukovi k RC modelů....

Na RC AKU mám trochu lepší nabíječ , ale můžu s ním nabíjet cokoli co nabít jde od tužkovky po autobaterii  :D                     Čemu se kluk v oblasti RC věnuje ?  Já poletuji :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...