Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy


v.mira

Recommended Posts

Návštěvník
před 2 hodinami, rhinos napsal:

Tak to vidím spíš na ten benzín...

Na benzínovou pilu pro občasný řezání mají akci v Hechtu. Vůbec bych se nebál ji koupit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, rhinos napsal:

dík. Tak to vidím spíš na ten benzín...
A o Riwallu jsem právě v benzínu uvažoval. Ale elektrickou fakt nechci. Mám poměrně velký pozemek a kabely ruším všude kde to jde

Pokud budeš chtít jak @Radek Hurvajzdával,tak dej vědět,mamina umí udělat cenu včetně dopravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Na občasné řezání nemá benzinová pila vůbec cenu.  Zvlášť z té nižší cenové kategorie.  Vždycky jsem používal elektrické a po nějaké benzinové pokukoval. Koupil jsem už ani nevím značku levnou pilu, párkrát jsem se s ní vyvstekal a leží v tom nejspodnějším fochu.  Pila řezala jen na rovně, jak jsem naklopil zdechla. Servisák mi řekl ať to rovnou vyhodím a koupím si značku.  Vrátil jsem se k el. a je to pohoda. Kabel je pochopitelně určité omezení, aku by to asi vyřešilo.  Ale s aku zkušenost nemám, jedu v kabelech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto jsem si pořídil "bazarovou", ale "značkovou" :) Nastartuji ji jednou až dvakrát do roka, pořežu co potřebuju a mám klid. @Scratch a @Radek Hurvajz by mohli vyprávět :D Základ ale je pořádný a ostrý řetěz.

Edit: Tak jsem to našel:

 

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Stihl, nebo Husqvarna pro mé občasné řezání nemá smysl. Koupil jsem před lety novou, levnou Hecht a kupodivu funguje dodnes k plné spokojenosti.

Pokud bych to měl na opravdu časté řezání, nedejbože jako pracovní profi nástroj...je jasné, že bych to směřoval jinam.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci a páni, na kolik vycházel ten rázový utahovák? https://www.lidl-shop.cz/p/parkside-aku-razovy-utahovak-na-montaz-kol-passk-20-li-a1/p100320485

Koukám, že ho pořád mají, tak přemýšlím, za co utratit peníze, co jem dostal k narozeninám. :D:myslim Jen škoda, že nemají i momenťák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ber ho dokud je, pak bude zase až za pul roku nebo rok, a cena je dobrá, ja ho měl myslim za 1799,- v akci, ale to neviš jestli chytíš, jediny kde jsem ulít byla Aku vrtačka s přiklepem Performance za 3990,- a ted byla v akci za 2690,-  ale to bych nemohl koupit nic kdybych pořád čekal. :D

Jdi do něj, při tvym vozovym parku je to nezbytnost. A hned k němu tohle - https://www.lidl-shop.cz/p/parkside-sada-orechu-k-razovemu-utahovaku-pss-3-a1-3dilna/p100320484

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...