Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy


v.mira

Recommended Posts

@HanysR + @Hafity měli jste pravdu. Koupil jsem PARKSIDE® Sadu ořechů k rázovému utahováku PSS 3 A1 v ČB Lídl-České Vrbné. Zajímavé, že u nás v Lídlu Týn nad Vltavou mi sdělili, že nic takového v prodeji nemají a mít nebudou. Takže mám radost, že jsem je koupil+ další kosmetické drobnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@OK406 Vidíš to a já dnes byl znova v Lidlu že koupím momenťák a prd. Nemají a ani neměli. Zato ořechy pořád měli. Jak jsem je tam viděl, tak jsem si na tebe vzpomněl. Tak hlavně že máš 😉👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Fruktis Hele já to znám i jak ti holky musí fungovat a vím, jak to funguje i z pohledu zaměstnance. Řeknu ti, že bys někdy asi nebyl ochotný víc. Nevěřil bys, co vše musí udělat a jak tam bývají ještě dlouho před otevřením a po zavření. Ty holky se snaží fest a lidi si do tebe ještě utírají boty. Holt ti síly dojdou. Já bych s lidmi nikdy dělat nemohl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele asi tak. Moje žena pracuje v Lidlu takže mám příběhy z první ruky jak se chlapi drží za límec kvůli poslední krabičce sýra v akci, jak chlap nadává prodavačce po výzvě ať si nasadí respirátor - že je hloupé koště a zasraná prodavačka a že si na ni po šichtě večer počká apod. Pak se ještě ta prodavačka musí tomu zákazníkovi omluvit. Do toho na tebe tlačí vedení, že pomalu markuješ na kase a zákazník ti nadává, že markuješ rychle. Když jedou všechny kasy a je hodně lidí, tak nikdo nedělá na prodejně, tím pádem musíš vše udělat když se zavře a do toho se tě milion lidí za den ptá kde je sůl apod, tím pádem nemůžeš dělat protože se procházíš s lidmi po prodejně. To by ještě tak nevadilo kdyby tě ti lidé neoslovili jako kus hovna a jen neštěkali. A to ještě v respirátoru. Takže tak. Samozřejmě že jsou i lidé slušní ale většinou je jen bezohlednost a chování řeznických psů, co neumí říct ani dobrý den. Tak a běž to zkusit dělat s úsměvem od rána do večera. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, HanysR napsal:

@Fruktis Hele já to znám i jak ti holky musí fungovat a vím, jak to funguje i z pohledu zaměstnance. Řeknu ti, že bys někdy asi nebyl ochotný víc. Nevěřil bys, co vše musí udělat a jak tam bývají ještě dlouho před otevřením a po zavření. Ty holky se snaží fest a lidi si do tebe ještě utírají boty. Holt ti síly dojdou. Já bych s lidmi nikdy dělat nemohl. 

Nesouhlasím. Delal jsem též v lidlu. A jde to chovat se slusne. Namahave to je, to ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych to asi dělat nechtěl 🙂 Jo štvou mi když jsou všude po ploše roztahany paleťáky a ještě tak že se nedá rozumně projet. A že v těch portech spíš vzájemně chatují😂 ale vím co jsou lidi schopní dělat. Naposled jsem vyslechl rozhovor že umývat podlahu začla v 21.30 ,ale ne jako stěžování ,ale prostě čisté konstatování. Ono práce s lidma není nikdy nic moc. Zvlášť když do prodejny napochoduje nějaká lady s meďourem v plné palbě co jde nakupovat věci v akci🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, HanysR napsal:

Hele asi tak. Moje žena pracuje v Lidlu takže mám příběhy z první ruky jak se chlapi drží za límec kvůli poslední krabičce sýra v akci, jak chlap nadává prodavačce po výzvě ať si nasadí respirátor - že je hloupé koště a zasraná prodavačka a že si na ni po šichtě večer počká apod. Pak se ještě ta prodavačka musí tomu zákazníkovi omluvit. Do toho na tebe tlačí vedení, že pomalu markuješ na kase a zákazník ti nadává, že markuješ rychle. Když jedou všechny kasy a je hodně lidí, tak nikdo nedělá na prodejně, tím pádem musíš vše udělat když se zavře a do toho se tě milion lidí za den ptá kde je sůl apod, tím pádem nemůžeš dělat protože se procházíš s lidmi po prodejně. To by ještě tak nevadilo kdyby tě ti lidé neoslovili jako kus hovna a jen neštěkali. A to ještě v respirátoru. Takže tak. Samozřejmě že jsou i lidé slušní ale většinou je jen bezohlednost a chování řeznických psů, co neumí říct ani dobrý den. Tak a běž to zkusit dělat s úsměvem od rána do večera. 

A proto jsem pro aby si ty holky mohly odpočinout ,aby bylo o víkendech zavřené jako vedle v Německu,proč to tam jde,tady zase nenažraní řetězce. Vše jen kvůli zisku.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Milan+ napsal:

A proto jsem pro aby si ty holky mohly odpočinout ,aby bylo o víkendech zavřené jako vedle v Německu,proč to tam jde,tady zase nenažraní řetězce. Vše jen kvůli zisku.

 

Není náhodou Lidl z Německa? :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono je to o tom jak to nastaví stát, řetězec nikdy sám dobrovolně nezavře. V Německu musejí mít zavřeno všichni a naprosto souhlasím, že by to tak mělo být a ne otevřeno imrvere furt. Lidi by snad umřeli hlady kdyby se jeden den zavřelo. Udělal bych to jak za komára, v sobotu dopoledne a v neděli zavřeno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...