Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy


v.mira

Recommended Posts

Návštěvník

Mě štve, že už v Lidlu nemají rázový utahovák na auto. Teď už mají jen klasický s malým momentem. Pořád to hlídám a nic. Kdysi mi utekl a už se neobjevil ☹️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Problém je, že některé věci mají fakt jen po pár kusech. Třeba ve čtvrtek jsem tam viděl Stavební míchadlo tak jsem si říkal super, za hodinu objednám. No a za hodinu to bylo pryč. Je fakt, že tam bylo napsáno že nemám váhat takže má chyba 🙂 Na podzim jsem takhle koupil odvlhčovač, taky bylo napsáno že nemám váhat tak jsem neváhal a koupil hned. No a za hodinu jsem koukal z legrace a byl pryč 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Utahováky na kola atd. si myslím že půjdou přespříští týden jak se nachýlí přezouvací sezóna. Taky uvažuju že pořídím ještě jeden ale tentokrát bych asi vzal ten lepší s bezuhlíkovým motorem pokud by šel na ty baterky co mám. Ten svůj co jsem tak vychvaloval jsem si asi "načal" protože jsem v práci opravoval radlici na sypač byli tam takový hodně dlouhý a silný šrouby tak jsem je s tím povoloval a utahoval a asi se unavila převodovka zkusím dohledat jestli mám účtenku a vyreklamovat po přezouvání ale nejsem si jist jestli ji najdu a jestli už to nemám po záruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@Vena garážmistr Tam byly dva typy? Já myslel, že tam byl jen typ Parkside PASSK 20-Li A1. Loni jsem se tak vypekl a nečetl dostatečně popisy protože jsem myslel že je tam jen jeden typ a objednal PDSSA 20-Li A1. Liší se jen pár písmeny a musel jsem ho vrátit protože je to klasický rázový utahovák s mnohem menším momentem. Taky si myslím že by mohly být v termínu přehozu kol ale na podzim to tak nebylo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Černej Performance ma označení - PASSP 20-Li

Zelenej uhlikovej má                      PASSK 20-Li A1

Zelenej má volbu utahovacího momentu 100 / 150 / 200 / 300 / 400 Nm

a ten černej 3 předvolitelné stupně točivého momentu: 130 / 400 / 1 356 Nm

Mam zelenej a na auto bohatě stačí, ten černej vylezl až na podzim 2020 a stál vice než dvakrát tolik

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Radek Hurvajz napsal:

Zelenej uhlikovej má                       PDSSA 20-Li A1

Zelenej má volbu utahovacího momentu 100 / 150 / 200 / 300 / 400 Nm

To není úplně správně: PDSSA 20-Li A1 má MAX 180Nm
To o čem píšeš je PASSK 20-Li a1
Viz VIDEO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No psal jsem to spravně, ale jak jsem ty označení kopíroval tak se mi tam vetřel ten malej, ten tam vubec neměl figurovat protože není určen na kola.

Takže v přispěvku opraveno, abych nemátl :)

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 42 minutami, MJSytic napsal:

To není úplně správně: PDSSA 20-Li A1 má MAX 180Nm
To o čem píšeš je PASSK 20-Li a1
Viz VIDEO

Jo přesně. Ten PDSSA mi přišel domů a až pak jsem zjistil že je k ničemu protože jsem myslel že je jen jedna verze takže jsem nedával pozor při objednávce viz příspěvky výše 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...