Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy


v.mira

Recommended Posts

V 23. 3. 2020 at 6:55, Djzaza napsal:

Už tě vidím, jak opravuješ duši na cestě. Beru to tak. Jak máš opravnou sadu na bezdušové pneu tak si to oravíš (jestli ti to půjde) a nafoukáš. Beru to z vlastní zkušenosti, vyndávat duši + lepit + montáž, to opavdu nemusím.

sice na na skůtru, ale na motorce jsem duši na cestě opravoval mnohokrát - vezím přední a zadní duši, kompresor, montpáky - za půlhodinku nemám co řešit, lepení si nechávám na večer nebo se zastavím v pneuservisu

když jsem byl v Jižní Africe tak po na poušti a v kamení jsem docela řešil odpadávání záplat - jak tam bylo horko a guma hodně pracovala tak fleky nedržely - přední kolo jsem duši měnil 5x 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná bych byl radši, kdyby pneu měly i duši--není pro mě problém to rozebrat a opravit (zalepit se dá i na nahozeném kole, nebo dát novou duši), dělám to běžně na jízdním kole a kdysi na pionýru, takže když je nářadí a zrovna neprší, no problém 😉

přesto jsem dnes udělal nákup na Motozem--sada lepení bezduš. pneu, řetěz, lékárna atd.atd. 🤠

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen k nářadí z lidlu - řešilo se to na víc diskuzích a já to vidím/cítím podobně - mám doma taky pěknou sadu parkside nářadí - třeba aku šroubovákúvrtačka 10,8V je nezmar - ta se zaplatila stokrát 🙂 

ale to nové je už od pohledu a pohmatu výrazně hůře (levněji) zpracované -otřepy, horší plast, nelícuje, vibruje - naopak ta černá řada profesional či jak se jmenuje je pořád slušná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já to pneukladivo/vrtačku taky použiji jednou za čas , ale ještě jsem těch peněz nelitoval. Panel je panel . . .

Teď jsem si koupil ten Aku/12V/230V autokompresůrek a . . . 4 kola to obslouží , ale ta aku je asi od začátku unavená . . .   😞                A jako bonus obsahuje dost slušnou nouzovou led svítilnu  :super

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom kompresůrku je hrozně slabá baterka na tu spotřebu. Taky sem ho koupil a 4kola najednou je prostě moc. Teda záleží kolik v nich chybí, na pár desetin to stačí ale prázdné kolo bych s tím foukat nechtěl. Ale je fajn jak je to skladné a líbí se mi jak je vše schováno uvnitř takže jako nouzovka poslouží, případně když člověk potřebuje na něco jiného a je línej hledat pumpičku. Jinak mám už několik let v garáži z lidlu ten 12V červenej kompresor co se neustále opakuje v akcích a ten můžu doporučit. Vystřídal sem několik těhle malých plastových kompresorků z OBI než sem narazil na tenhle. Je fakt že rozměrově je prostě trochu větší takže v kufru ho nevozím ale teď si tam hodím tenhle malej. 

Upraveno uživatelem peter23p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dával jsem sem videotest o pár příspěvků výše. Jako bonus je to s kurzem Italštiny :aut  Kompresurek nemá běžet déle, jak 5min. Je to náhrada ruční pumpičky. Tou bych asi v kuse 4 prázdná kola od auta taky foukat nechtěl :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

tak jsem koupil aku strunovku, no vydrzi to sekat asi 15 min, 60 min se to nabiji, tak musim vzdy prejit k necemu jinemu, nevim, asi koupim dalsi nebo vetsi baterii. Ale cekal jsem od toho vic....

je to na takoveto smrdlani na upravene zahradce o vymere tenisoveho kurtu...... nic pro opravdovou zahradu :D 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko náš tatík ji má taky je fakt že ji používá v kombinaci s normální motorovou sekačkou na dočištění v místech kam se nedostane normální sekačka. A protože mi zabavil pilu z té série tak má baterky dvě a na to co potřebuje mu to stačí ještě občas seká takovou elektrickou strunovkou ale to ho otravuje tahat kabel. Já jsem minulí týden koupil říkají tomu souprava na sání ze sudu pro tlakové myčky. Dneska jsem to zkoušel tak jedna wapka od Lidlu s tím neumí pracovat ale wapka od Nilfisku se s tím popasovala a umí si přes to nasát ze sudu když jsem takovej bazmek sháněl u Nilfisku tak tam ho měli k dodání za x týdnů a za lidových 1850 Kč tady to v Lidlu do 250 Kč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky to mam prave kvuli tomu kabelu. jako natahovat 50 m kabelu a *neumím psát slušně* se s nim, se mi fakt nechtelo. Ale je to takove smrdlatko. Zadny div, ze i ta elektroauta stoji za *neumím psát slušně, kdyz ani baterka v sekacce nevydrzi chvili prace :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...