Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy


v.mira

Recommended Posts

Právě já bych to využil převážně jako šroubovák,jako vrtačku fakt jen příležitostně,to je například + -  20 děr o průměru 6-8 mm  do panelu za rok

To když si žena vzpomene,že by chtěla pověsit zase nějakej obrázek 😃

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

značky Parkside bych se nebál, taky od nich něco mám a OK, ale na příležitostné vrtání-šroubování má Parkside v Lidlu stroj na 220 V, 550 W, cena byla nějak do 600 Kč, čekám, až bude zase v nabídce a jdu pro něj, bateriový šroubovák pro pár použití za rok nemá smysl, si myslím

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky vrtám do panelu Aku, sice s Protool ale to stejně bude stejný, je to taky jenom malá Aku vrtačka, spíše si k ní kup pořádnej vrták, hromada lidí si koupí 'lepsi" vercajk, a pak si tam dají vrták za 50 korun. Kup si nejakej za 300 a na těch 20 děr za rok ti to bude stačit i s touto aku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také potvrzuji pneu kladivo a né vrtačku.  :roker  Jak píšou - vyvrtáš - - - 15 minut jedna díra a nebo 15 sekund jedna díra . To je pravda úplně stejné. 

Také mám doma vrtačku Bosch , ale do panelu jdu jedine pneu Parksidem z Lidlu a hlavně sousedi mne mají rádi. Ani nestačí zjistit kdo vrtá !!!  A těch 15 sekund mám vyzkoušeno. Ale i zde platí, že alespoň trochu normální vrták. Mám nějaké od Piranhi a 8mm (co používám nejčastěji) tak nějaký lepší cca 300,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně platí že se má začínat menším vrtakem, a potom větším, jinak kupovat na 20 děr za rok kladivo je kravina, když převážně potřebuje Aku vrtačku na šroubování. I když je fakt že já v paneláku nejsu, tak nevím jaký to je kdyby soused vrtal poličky, já tady třeba o půlnoci řežu dlažbu do koupelny flexou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já také zdůrazňuji, že na šroubování mám jiné nářadí. Ale věř že ty 2 000,- za normální kabelové kladivo jsem dal velmi rád . . . Kdo někdy vrtal 18 děr do betonu a potřeboval je mít přesně, tak nějakou podělanou kilovou akuvrtačku s vačkovým příklepem zahodil . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se říká někdo vrtá a druhej taky vrtá , u jednoho už dle zvuku příklepu poznáte zda se trápí nebo netrápí , pokud jde o jednu dvě díry dá se přežít i to trápení . Taky jsem dřív vrtal vším možným a vyvrtal . Dnes mám vercajk že nemám problém ručně vyvrtat 120mm díru do panelu , určitě bych si ho ale nekupoval na jednu dvě díry na obrázek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už by h toho nechal 

8icka hmoždinka unese 25kilo,to by musel bejt.obrázek zlatej

A proto jde jedna díra na jeden obrázek a občas něco poopravit a sešroubovat

Nepotřebuju žádného HERKULESA těžkého jak prase,co proboura tunel v paneláku 

Normální dobrou vrtačku kterou občas něco pridelal a nějaká ta dirka 

Nic víc nic min

Uzavřel bych tady to kecani asi takle

PARKSIDE bi mi určitě stačil,jen se.rozhodnou  kterej

Chtěl jsem jenom poradit,kdo má zkusenosti 

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já u vrtačky nedám dopustit na Narexu mám ji no dobrých moře let ( 20 - 22 ) . Jinak mám nářadí takovou různorodou směs něco od B&D něco od BOSCHe ale minulí týden jsem si udělal radost a koupil jsem  od Parkside pilu ocasku a rozbrušovačku jsou z jedné party na jeden typ baterky, ocaska se vcelku osvědčuje teď při stavbě druhé dílny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ze zkušeností s Parkside - solidní nářadí za rozumnou cenu - sám mám akunu, po cca 12 letech jsem měnil uhlíky v motoru a i když jsem tušil že je to překabátěná řada PSR od Bosche, tak koupě nových uhlíků to potvrdila - uhlíky jsou bosch PSR 😄, kamarád má Parkside akunu, pokosovou pilu, stolní vrtačku a další - až na akunu je to opět převlečený bosch, akuvrtačka je Grizzly 🙂

Brácha, když mu lehlo vrtací kladivo Bosch (profi - umřela SDS hlavička a zlobil motor), tak jako rezervu (než se opraví to profi) koupil parkside a je spokojenej, používá jej na práci (elektrikář), jednou ho těsně před koncem záruky reklamoval, protože zdechl motor, který v záruce vyměnili (uznali záruku, i když popravdě řekl, že jej používá pracovně), teď ho bude mít tuším asi 4 roky a běhá jak vzteklý 🙂, funguje, pro jistotu k němu přes servis dokoupil náhradní hlavičku (která se už 2 roky válí ve skříni)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď babo raď 

Jakej vrtak byste doporučili,myslel jsem.si ,že tady u nás v kovomatě se obejdu,překvapilo mě že na mě vybafla, paní s cenou do 80 kč,to se mi zdá docela.malo za kvalitní vrtak,říkala mi i nějakou značku ale to už si nepamatuju,tak jsem.ho samozřejmě nevzal,že se ještě musím poradit

Tak jako do železa a.do dřeva vrtáky mám,jedna se mi o beton,kdybych náhodou chtěl někde.vrtat a vyzkoušet 

Dobrý jsou sds čtyřbitový ale na sklicidlo co mám jsem nic podobnyho nenašel 

Dík za rady,za chvilku pádim do prič tak večer kouknu kdo máte s čím jaký zkušenosti 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...