Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy


v.mira

Recommended Posts

Tak ráno jsem si stoupnul do fronty mezi důchodce. A zakoupil jsem robotický vysavač. Už mě přestalo bavit každý druhý den lítat po obýváku kde mám plovoucí podlahu s koštětem a zametat. Po sestavení jsem ho pustil do akce a jsem vcelku mile překvapen. Ano je to základní tip který umí jen sát a má dva kartáčky nedá se programovat apod. ale na to abych ho pustil než půjdu z baráku a on tady pojezdil obývák a kuchyň to stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ale proto aby jsi ji přiměřeně rozmazloval s ní snad jsi nebo ne, a vezmi to takhle ušetří čas s uklízením, myslím tím takové to každodenní rychlé a bude mít víc času na Tebe třeba ukuchtit něco dobrého na zub. On je teď v akci v rozmezí pár týdnů podruhé poprvé jsem byl v robotě a když jsem se vracel tak už nikde nebyl. Proto jsem si přivstal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 10. 2018 at 19:33, Lihous napsal:

Ma prosim nekdo zkusenost s timto "vyrobkem"
Zjistil jsem ze se jedna o nejaky gel na prstech se to chovalo zajimave ale nechtel bych poslouchat to co jsem poslouchal pred casem
se tesneni naplacalo a pak to snad 3/4 roku vrzalo :(

DIky za pripadne zkusenosti .....

 

Vloni jsem to koupil a napatlal na 2 auta, nic zvláštního jsme nepozorovali, tak je to asi OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Tale na to abych ho pustil než půjdu z baráku a on tady pojezdil obývák a kuchyň to stačí.

taky sem mel takovej - 2x reklamace a letel z baraku
ted mam chlupy vsude ale az mala zacne lozit tak to komplet vytre za nas :P
ne kecam bezsackovy vysavac - pri vetsim gruntu 1 mistnosti 3 plne nadobky :P
obcas vyprat molitanovy filtr a kartackem vycistit prachovy a cajk - ty filtry se prej meni 1x rocne :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Péťa   nestudoval jsem to. Máti si koupila nějakej lepší tehdy když to začínalo. Letos na jaře jsem jí do toho sháněl baterku. A nestěžuje si a to ho provozuje na koberci. Mě to tady bude šmejdit po plovoučce resp. po dlažbě. A dopoledne když se dobila baterka tak jsem ho nechal makat a jsem vcelku spokojen. Na takový to šup šup uklízení v týdnu to musí stačit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 6. 2018 at 22:01, Vena garážmistr napsal:

Tak jsem dnes koupil tuhleto světlo : https://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?articleId=14447   jen pozor píšou že kabel mezi tím solárním článkem a jednotkou světla je cca 2,5m ale mě přijde že je o kousek kratší tak raději dvakrát měřit při instalaci aby jste nemuseli přendávat držák toho solárního článku.

tady je aktuální odkaz na lidl-shop

Sem to včera namontoval. Mám takovej pozinkovanej kontejner, zamykací-oboustraně průchodnej, na kola a vercajk, no a z tý strany jak jsou kola jsem to dal, páč tam je děsná tma, když takle člověk dorazí z nějaký seance kolmo. Ale proč to píšu...zaprvý to svítí fakt rozumně, takže odemknu zamknu a trefim, aniž bych si dal na držku a za druhý sem k montáži použil magnety, abych si nemusel ten konťas rozvrtávat.

Takže sice se zpožděním, ale doporučuju ✔️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Dneska nahodná navštěva Lidlu, a hle, koupil jsem vrtací akušroubovák za 350,- sleva z 899,-, no nekupte to, když je to tak levný

https://www.lidl-shop.cz/PARKSIDE-Aku-vrtaci-sroubovak-PABS-12-B3/p100232693

Hned vedle ležel za ty samý prachy hoblík, ale ten jsem nevzal, a kdybych neměl el. utahovák tak jsem ho za tech 550,- vzal taky

 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...