Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy


v.mira

Recommended Posts

V 27. 9. 2017 at 21:06, TomasARN napsal:

Kable z lidlu by som nekupil, ja som kupil taketo https://www.alza.sk/hobby/compass-startovacie-kable-25-dlzka-3-5m-tuv-gs-din72553-d2899038.htm

Ale ten zdvihak a podpery pod auto maju dobre

Tyhle kabely ve mě také nebudí důvěru, když si výrobce plete průřez s průměrem a ještě to napíše na obal...jen si zkus představit jak by ty kabely vypadali, kdyby měli průměr opravdu 25mm :D

Upraveno uživatelem Driver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Dnes se rozjela akce s novou várkou užitečností možná pro motoristy. A protože po Vašich předešlých zkušenostech nechci pokoušet štěstí že by na mě nezbylo v e-shopu nebo že bych musel čekat bůhví jak dlouho a ještě platit dopravu,  tak jsem ráno když mám to volno vstal a šel zabojovat na frontovou linii s důchodci. 25 min. po otevření už byli vyprodané ty startovací zdroje s power bankou 8000 MAh a nenašel jsem směs do ostřikovačů asi ji voly vypily . Já jsem koupil 3x výstražné LED světlo vloni jsem s nimi podaroval k vánocům motoristickou část rodiny a měli vcelku úspěch ale nedostalo se na všechny tak to můžu napravit. Osobně mám také jedno v 807 a osvědčilo se už několikrát při různých příležitostech. Naposledy jsem s ním označil auto kamarádky při tažení na tyči protože ji zkolabovala elektrika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem zakoupil pres eshop lidlu hybridni rázový utahovák a dneska vyzkoušen...na baterii to zvládlo v pohodě celé auto ...ke konci teda při povolování vadnul výkon...ale povoloval dál..jeden šroub mi to nepovolilo...ten v servisu dotáhli až moc...a šel povolit krizovym klíčem za skripeni kovu..

 

 

za me spokojenost v baleni byly i klice 17,19,21,23:super

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...