Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy


v.mira

Recommended Posts

před 31 minutami, Stifler napsal:

V době, kdy jsem si tu nabíječku kupoval, jsem našel někde nějakou diskusi, kde někdo psal, že tu nabíječku rozebíral a údajně jsou uvnitř totožná "střeva" jako v o dost dražší BOSCH C3. Nevím, co je na tom pravdy, páč tu svou nabíječku jsem nikdy nerozebíral a BOSCH C3 jsem taky rozebranou neviděl. Ale spokojený s ní jsem. 

Ty autožárovky jsem si taky rád kupoval a nebýt jednou toho, že mi v důsledku nedobíjení baterky alternátorem praskly všechny žárovky v předních světlech najednou, tak bych nikdy žádnou z těchto +50% nemusel vyměnit a že jsem s nimi jezdil pár let v potkávačkách i dálkových. Za tu cenu si myslím, že je to dobrá koupě. :super škoda, že nedělají i H1, hned bych si tam pro pár krabiček došel. Ještě mám doma 2 sady H7 a zatím to taky nevypadá, že bych musel v autě nějakou žárovku měnit.

vasek733: já měl ty +50% žárovky ve 306ce, která má, tak jako dneska už všechna auta, celoplastová světla a nikdy jsem si nevšiml, že by to pálilo parabolu nebo nějak škodilo "sklům".

Ty Xenonky?A mužou tam být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Agrafik napsal:

Měl jsem asi 4 roky její starší verzi, než zhynula. Fungovala v rámci parametrů dobře. Dobíjel jsem s ní více aut a baterek různých kapacit. V 607 taky a to už má ta baterka přes 10r. Nevím jak tato verze, ale ta starší nebyla schopna zahájit nabíjení pod určitou hodnotu napětí baterie. Stačilo ale na okamžik připojit paralelně druhou baterku a pak už jela i s tou špatnou. Já pro ní taky půjdu.

na co zahynula? jestli na nefungující přepínač tak je to klasická závada těch prvních modelů, stačí rozebrat a vyměnit tlačítko je tam spínač 6x6x8. Taky jsem ho po 5 letech měnil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, vasek733 napsal:

Ty Xenonky?A mužou tam být?

Podle zákona musíš mít žárovky, které svítí dopředu bílým nepřerušovaným světlem (s výjimkou mlhovek, které mohou být žluté). Pokud tyto žárovky splňují požadavky a jsou určeny do originální patice světla (není to žádný bastl typu xenonů se startérama), tak není důvod spekulovat, zda ano či ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, peter23p napsal:

na co zahynula? jestli na nefungující přepínač tak je to klasická závada těch prvních modelů, stačí rozebrat a vyměnit tlačítko je tam spínač 6x6x8. Taky jsem ho po 5 letech měnil. 

Je to možné, nešlo to tím tlačítkem přepnout. Nějak jsem to nezkoumal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...