Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy


v.mira

Recommended Posts

na takové ty práce v bytě mám už 5 let totok (dostal jsem to-dárek) a můžu vám říct, paráda :super , doporučuju všem--malý, všude se dostanete, co jsem s tím už složil všelijakých skříněk, různého malého nábytku atd., ten z Lidlu bych vzal na chajdu i na větší práci

 

http://aku-sroubovaky.naakup.cz/bosch-ixo/srovnani-cen/k.1897347#utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=P+|+Aku+sroubovaky&utm_content=Aku+sroubovaky+Bosch+Ixo&utm_term=bosch%20ixo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

V Lidlu vyběhla akce na autokosmetiku. Trošinku mi teda zklamali protože ubrousky na palubku které vloni stáli cca 50 Kč stojí furt stejně ale vloni jich bylo 50 v balíčku letos jen 30. Ale zase za cca 50Kč čistič na disky a toho je 750 ml oproti 500 ml všude jinde prodávaným. A pohlcovač pachů zůstal za 50 Kč .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Tak v lidlu opět pár zajímavých věcí do garáže/dílny. Vysavač mokrosuché sání + ovládací zásuvka při odsávání prachu z brusky apod. Celkem osvědčené ubrousky na palubku. Nějaký organizér na stěnu a tak podobně. Já byl dnes pro montérky vzal jsem si lacláče a kraťasy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Návštěvník

Vyzkoušej si je jak sedí na hagusy.
A taky bacha, mají užší T drážku než všichni ostatní výrobci. Takže třeba nosiče kol 591 či jiné příslušenství Thule tam bez úrav nedostaneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim zmerit strechu zda budou mit dostatecnou roztec.

Edit: jsou doma a tak uvidime.

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...