Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy


v.mira

Recommended Posts

Mám Bosch Pro Pruner - 2,5 cm v poho, většinou střihnu vše, co se vejde mezi čepele. Záleží na dřevu. Obvykle ořech, thuje, tis, buk v poho, jabloň, šveska na pootočení a dvojí výjimečně trojí střih. Je to tak, že kde jsem dříve brával pákové velké, tak si vystačím s elektrickými. Hlavně stačí nastavit a šmik i v místech, kde se blbě dostanu nebo je to na dlooouhou ruku.

Nevýhoda je váha a to, že když s tím vlezu do koruny, nemohu to hodit na zem, musím to dát do kapsy a lézt s tím i dolů. Ale na to jsem si zvykl. Zatím marně hledám "kapsu", kam by pasovaly, nevypadávaly a dalo se s ní i po stromech.

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš tuhle? https://www.lidl.cz/p/parkside-aku-sekacka-na-travu-prma-20-li-a1-bez-akumulatoru-a-nabijecky/p100345038

Tu mám. Seká dobře, našich asi 50m² poseka na jednu 4Ah baterku. Co mi trošku vadí, má menší tah vzduchu a třeba popadané třešně neposbírá. Na listí stačí... Takže jinak pohoda a jsme spokojeni... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím mít každou blbost, co lidl prodává xD Radši nebudu fotit moje regály plný nářadí, nebo se mi tu taky budete smát xD Jinak to nebylo myšleno ve zlým :)

No a pájku jsem hned reklamoval, nefungovala a nešla nabít, ale už mám novou :P Nicméně hřeje parádně a rychle. 

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, minimaxa napsal:

Myslíš tuhle? https://www.lidl.cz/p/parkside-aku-sekacka-na-travu-prma-20-li-a1-bez-akumulatoru-a-nabijecky/p100345038

Tu mám. Seká dobře, našich asi 50m² poseka na jednu 4Ah baterku. Co mi trošku vadí, má menší tah vzduchu a třeba popadané třešně neposbírá. Na listí stačí... Takže jinak pohoda a jsme spokojeni... 

Přesně jak píšeš,listí jo ale má problém i s malou větvičkou. 

Mám nějakou obdobu od Riwall.

Tohle máš na jednu či dvě baterie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak moc se polepšili ale z mého pohledu jak mají všechno nářadí bezvadné až ucházející tak vzduchové věci jim nešli konkrétně ten vzduchovej rázák neměl takovou sílu jako aku. Ale zase za ty prachy se vyplatil i jen kvůli těm " pevnějším " ořechům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...