Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cyklovac stieracov


Guest jki

Recommended Posts

No na Skodu fataka som si kedysi letoval cyklovac z Amaterskeho radia, tam to bolo fajn popisane, ako to zapojit, u 405ky som to zatial nestudoval, ako je to zapojene, mozno niekto vie a pomoze. To letovanie dosky nieje az taky problem. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je fakt, ze do ty felcky montujou docela dobrej regulator.... by me to taky zajimalo, jak to napasovat do myho milacka :)))

nejlip kdyby nekdo prisel na to, kde co vyhodit a dat tam neco jinyho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jafně! Délka intervalu se nastavuje délkou prodlevy mezi zapnutím stěračů z nulové do první polohy. Relátko poznáš tak, že je tam kromě klasické sady pinů ještě jeden tenčí. Pokud na tom budeš trvat a podařín se ti mě ukecat, tak vylezu do zimy, nyndám ho z auta, naskenuju a pošlu mailem. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je kurva hyc! Eště, že sem nechal pootevřenej šíbr, jinak bych se upek. Heleď Ondro, poslal sem ti ten obrázek. Instalace je velesnadná. Prostě vyndáš starý reléový relátko a flákneš místo něj takový, jaký uvidíš na jpegu. Nic víc něnádo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tomu rikam servis ;)

Du sehnat rele a du do toho, nemusim nic pajet, to se mi libi :D

PS: Hics nehul!!! Koureni zpusobuje rakovinu ;)

Ostatni pochopej, az zverejnim obrazek ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hulim pro to, že čekám, než se mi v zimě ohřeje motoooor. Pak taky v práci, když je schýza a tak vůbec. Zejtra du opravovat ke kámošovi nefunkčí ofuky od topení a právě od něj mám to cyklovací relé, tak můžu dát question měl li by, či neměl li by někde zaštrachaný ještě 1-28 kusůch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem z Kralup, ale tam se jezdim v zásadě jenom vychrupávat. Prkticky sem denně v Praze, ale nejni to problém někam poslat. Připoměň mi to zejtra někdy přez den SMS abych nepozapměl. Rovnou ti zdělim, jak se věci maj.

603505825 - Tom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš 205, tak nevim. U 405 to záleži na typu stare/novej model. Nicméně to poznáš podle cvakání. Kde to najdete na 405 vám zdovolením popíšu zejtra, nebo v pondělí, páč mám za sebou sice vyhranou, ale úmornou bytvu se svou károu stan těch zasranejch ofuků. Zbyl mi jen jeden šroubek, co není kam dát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tohle téma mě opravdu zajímá mám p205 a tam cyklovač není vůbec a tak jsem ho tam chcěl dát a to bude asi složitější, než jenom vyměnit relé. Mám i všechno potřebný, ale nevím, jak to spolu rozchodit. Mám ještě ty hranatý páčky, ale sehnal jsem si tu kulatou tam je víc možností na polohy asi je to pro ten cyklovač. Nenajde se někdo, kdo by poradil, jak zapojit tu pravou páčku a propojit jí s relé na cyklovač to by bylo opravdu fajn tohle zporvoznit. Díky předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tkže, co sem zjiš?oval u pežo?áků, tak 205 má klasickou reléovou desku polečně s pojistkama, jako 309 a 405 starší modely. Najít ho a vyměnit není žádnej problém. Asi jako u žárovky. 405 novej model má relátko umístěný zhola jinde a blbě se to popisuje, tak budete muset ukecávat :)(spíš teď nemám čas). Jó a jedno programovatelný relé mi ten kámoš daroval v "ceně zájezdu", tak za stejnou cenu je k dispozici. Nechci z toho dělat aukci, tak kdo dřív příjde... Jinak se dá sehnat za pěkných cca 250,- (myslim to škodovácký z obrázku a tuty funguje 309 starej model, 405 starej i novej model)

Tom: 603505825

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...