Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

MF Volant


Hics

Recommended Posts

Už mě přestává bavit hrabat na rádio. Je na mě moc dole a páč furt něco šteluju a ladim, tak mě napadlo, jestli by nešel na 405 dát multifunkčí volantík ze 405 nebo nějakýho Citónka. Nevim, jak je udělaný snímání(resp. přenos) informací z tlačítek na volantu. Mám Soňáka s možností ovládání přez takovej ten jejich joistik(dá-li se to tak nazvat)a rádio rozlišuje povely pouze podle velikosti napětí ja vstupním jacku. V joistiku je jen kupa odporových děličů, takže udělat z volantu konverzi na např. VOLUME a UP-DOWN TRACK na CD nebo MD nebude žádnej poroblém. A propo, nemá někdo takovej volantík ku prodeji? Tedy pokud mi to alespoň 5 lidí neohodnotí jako totální howadinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tky sem to měl dřív na volantu(pokud myslíš ten drátovej a ne infra), ale to bylo na 405 starší model. Ta novější má jinej volant a není to tam jak uchytit. A tak hezky mi to fungovalo.... Skrz dutou hřídel drát, nikde nic nečouhalo ani nevadilo. A propo, další přívrženec Soňáků. Mám je rád. Momentálně sem koupil MDX-C 8500R a naprostá spokojenost. Kdo bude první, kdo mi ho ukradne? Hele, nechte mi ho aspoň rok jo? Dík ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...