Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podsviceni panelu klimatizace


rckain

Recommended Posts

Zdravim, chtel sem se zeptat, na podsviceni panelu klimy. konkretne tlacitek. Dysplay funguje bez pproblemu ale veskere tlacitka jsou po tme. Ty co jsou nahore (ac, vyhrev skla, vnitrni okruh....) a regulace teploty. Proste vsechny co jsou na klime tak nesviteji. Snazil jsem se dopatrat jestli vubec maji svitit ale marne. Jinak pojistku jsem poskozenou nenasel. Dekuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naprosto jednoduchý....potřebuješ dvě věci:

1. Pořádný jídelní nůž klidně s tupou špičkou...

2. Trochu odvahy aby nebyl bábovka :D

Ten panel klimatizace tam je nasunutej zepředu a zacvaklej na zobáčky...Vraž tam ten nůž mezi panel a čalounění z boku a normálně to začni páčit ven...chce to fakt trochu zabrat nesmíš se bát o povyskočí a když to uděláš na druhý straně tak vyskočí ven....pak stačí odpojit a zčekovat žárovky....

Good Luck:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak v mieste tych knoflikov nozik alebo staru kreditku som ja pouzil a vyluplo sa to pekne... vymenil som všetky ziarovky a zistil ze tlacitka mi predtym tiez nesvietili ;) ja som tam daval 1,2W žiarovečky. Také isté mi idu do pristrojovky na kontrolky, kde mi nesvietila kontrolka na svetlá a ľavá strana budikov. To slo vymenit jednoducho do stredu som dal manzelkinu ihlicu na strikovanie zatlacil a vyskocila pristrojovka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to nevydrzel a pustil se do toho hned. Je to fakt otazka max peti minut i s vymenou zarovek. Ty ale bohuzel nemam. Vyrazil sem k nam na benzinu ale tam nepochodil. Budu holt asi muset pockat do pondeli :myslim

jo a kdyz sme u tech svetylek, tak sem se chtel zeptat jeste na jedno - u dysplaye na palubce se po deseti minutach jizdy (nejspis po zahrati) zacne spatne spatne zobrazovat jakoby vybledne. Nevite nejakou radu co s tim?

[Edited on 28/1/12 16:26 by rckain]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Pozor pokud to nebylo nikdy venku drží to tam jako sviňa. Mordoval jsem to asi hodinu a lehce to odnesla palubovka kolem. Plastový rámeček tam drží jak čert ale když se s kreditkou zabere po bocích a vrchu pořád dokola zámečky vyskáčou nebo se zlámou což ani nevadí drží to tam pak i tak dobře. Samotná klima mi mě šla hůř. Nej fígl mi fungoval nůž z boku hluboko tak aby odemkl ten jazýčkový zámek a přes nůž šroubovák a páčit. Nejšetrnější k palubovce okolo. Viz foto.
1342b7d5bd5ffc1c4cb64a3c32a91687.jpg

 

Takhle snadno Vám to půjde až to bude venku 20x  ..:)

Upraveno uživatelem Teo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi by bolo dobre uviest na spravnu mieru ze odporucany servisny postup je

 

1. vybrat oblozenie panela okolo navigacie

2. odmontovat display

3. cez vzniknuty otvor zozadu vypacit panel klimatizacie

 

toto je zrejme setrnejsi (ale pracnejsi) postup ako sa dostat k panelu klimatizacie. Zavisi od toho ci to tym nozikom ide, ak nie ci mi stoji zato aby som poskodil palubovku alebo dekor. listu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Pánové,

mám stejný problém - nejde podsvícení. Panel venku, rozebraný a když dám dráty s 12V na libovolnou žárovku, tak všechny svítí. A když napojím oba krajní dráty na krajních konektorech tišťáku, tak svítí taky. Dám to do auta a žárovky potmě. Nikde nic opticky špatně není. LCD (LED u něj) svítí.

Nevím si rady. Díky za nápady.

Upraveno uživatelem SamanTK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 10. 2018 at 4:21, SamanTK napsal:

 

mám stejný problém - nejde podsvícení. Panel venku, rozebraný a když dám dráty s 12V na libovolnou žárovku, tak všechny svítí. A když napojím oba krajní dráty na krajních konektorech tišťáku, tak svítí taky. Dám to do auta a žárovky potmě. Nikde nic opticky špatně není. LCD (LED u něj) svítí.

 

ked prides na to co to bolo tak napis vcelku ma to zaujima, ja mam ten isty problem, len som nateraz rezignoval venovat energiu hladaniu, predpokladam, ze je niekde poskodeny napajaci kabel mimo panelu klimy aj mimo konektora, proste vsetko funguje len podsvietenie nie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...