Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

potahy


Kuča

Recommended Posts

No zrovna to řeším taky - hnusný vytahaný potahy za 500-1000,- nechci. Solidní jsem za rozumnou cenu neviděl. V předchozích autech jsem různé potahy měl - po drobných úpravách docela seděly, ale obvykle se ani neušpinily ani nepotrhaly, takže nevím jeslti se na ně nevykašlu. MAD je super, ale pro mě cenově mimo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak potahy řeším taky, nechat si ušít se mi nechce je to drahy a ty levne jsou na nic, nesedi to jak ma, krčí se to ..zatim jezdim bez, ale musim neco vyřešit jezdim denne v monterkach takto nechci mit zničený, nastesti delam ve skladu s prac. oblecenim tak nejsem tak umazanej jako treba nekdo kdo dela v dílně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak potahy pochopim u lidi, co jezdi v aute v monterkach, na stavbu, vozi psa apod.

Ale pro zakryti uz spinavych sedadel mi to prijde zbytecne. Pokud nehrozi, ze si je zas behem chvile uspinite, tak bych radsi penize co by staly hnusne potahy zaplatil firme na cisteni interieru...

Ja jsem potahy na sedadlech nikdy nemel a sedadla jsem mel vzdy cista :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

suhlas,a k tym lacnym potahom ak ich poriadne nasadis nasponujes ako treba tak s tym krcenim neni taky problem len sa treba tomu trochu povenovat a nie narychlo odflaknut mne sedia pekne nekrcia sa akurat trocha minus pre potah na opierky hlavy proste tam je to volne je to proste vecsie v urcitych rohoch ale inak spokojnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave ve 406 mam svetle sede sedacky :) A jako jo, po 2 letech co to auto mam jsou uz trosku spinave (ale nic hrozneho...), tak mam v planu je nechat po zime vycistit. Ale radsi dam nejakych 600Kc za vycisteni nez kupovat potahy :) Navic mam v planu pak auto prodat, tak at vypadaji pekne ciste.

Ale rozumim, ze nekomu vyhovuji potahy no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...